Breadcrumbs


Gizlilik Beyanı

Genel Olarak

Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve bağlı şirketleri ("Reckitt Benckiser"), sitelerimizi ziyaret eden veya interaktif reklamlarımıza ve diğer mesajlarımıza yanıt veren her kişinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Beyanı, Reckitt Benckiser' in toplayacağı bilgileri ve bu bilgileri nasıl kullanacağını ana hatlarıyla açıklamaktadır. Bu Gizlilik Beyanı, Reckitt Benckiser sitelerini ziyaret ettiğiniz veya Reckitt Benckiser reklamlarına ve diğer mesajlarına yanıt verdiğiniz zaman kişisel bilgilerinizin kullanılmasını istememeniz halinde ne yapmanız gerektiği hususunda talimatlarını da içerecektir.

İşbu Gizlilik Beyanı tarafımızdan değiştirilebilir. Bu nedenle güncel Gizlilik Beyanı’nı okuyup kabul ettiğinizden emin olmak için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeniz gerekir.

Kişisel Tanımlanabilir Bilgiler

Reckitt Benckiser, kendi isteğinizle bilgi vermedikçe (adınız, adresiniz, telefon numaranız veya eposta adresiniz gibi) sizin hakkınızda kişisel bilgileri toplamayacaktır.

Kişisel bilgilerinizi ilettiğiniz takdirde ileride haber bültenleri, eposta veya diğer bilgileri almak isteyip istemediğiniz tarafınıza sorulabilir. Dilerseniz bu tür mesajlar almamayı seçebilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemiyorsanız lütfen bu bilgileri bize vermeyiniz. Daha önce vermiş olduğunuz bu bilgilerin kayıtlardan silinmesini istiyorsanız lütfen marka veya şirket sitesinin “bize ulaşın” sayfasını ziyaret ediniz.

Kişisel tanımlanabilir bilgileriniz, istediğiniz bilgileri veya hizmeti sağlamamız yanı sıra, sitemizi ve ürünlerimizi kullanma biçiminizi takip etmemize yardımcı olacaktır. Bize verdiğiniz bilgileri, tarafımızdan ayrıca toplanan bilgilerle ve diğer kuruluşlara verdiğiniz (ve izinle paylaşılabilen) diğer bilgilerle ve gizliliği kalmamış bilgilerle birleştirebiliriz. Tüm bu bilgiler, örneğin ürünlerimizi, web sitelerimizi ve reklamlarımızı, daha iyi tasarlamamıza yardımcı olacaktır. Bu amaçla, bilgilerinizi bizim için iş yapan şirketlerle de paylaşabiliriz. Bu şirketler, size ait bilgileri sadece bizim kendilerine söylediğimiz şekilde kullanmayı ve bu bilgilerin korunması için gerekli prosedürleri uygulamayı kabul etmiştir.

Siz ait bilgileri yukarda belirtilenden farklı bir şirketle paylaştığımız taktirde önce sizinle temasa geçilecek ve onay vermediğiniz takdirde bilgileriniz veri tabanımızdan silinecektir.

Çocuklar
Reckitt Benckiser, [on üç] yaşından küçük kişilerden (ad, adres, telefon numarası veya eposta adresi gibi) kişisel bilgileri alma niyetinde değildir. Mümkün olan durumlarda Reckitt Benckiser, çocukları bu bilgileri vermemeleri konusunda özellikle uyaracaktır. Bir çocuğun bize kişisel bilgileri vermiş olması halinde, bu çocuğun anne babası veya velisi, bu bilgilerin kayıtlarımızdan silinmesini arzu ettikleri takdirde, marka veya şirket sitesinin “bize ulaşın” sayfası aracılığıyla bizimle temasa geçmelidir.

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olarak Tanımlanamayan Bilgiler
Bazı durumlarda sizin hakkınızda kişisel olarak tanımlanamayan bilgiler toplayabiliriz. Bu türden bilgilere örnek olarak; kullanmakta olduğunuz Internet Tarayıcı türü, kullanmakta olduğunuz bilgisayar işletim sistemi ve sitemize veya reklamlarımıza bağlandığınız sitenin alan adı verilebilir. Bu bilgileri müşterinin ilgilerini daha iyi anlamak ve kendi işimizi ve sitelerimizi daha iyileştirmeye yardımcı olmak için kullanırız.

Bilgisayarınıza Otomatik Olarak Yükleyebileceğimiz Bilgiler
Sitelerimizden veya reklamlarımızdan birini görüntülediğiniz zaman bazı bilgileri bilgisayarınıza kaydedebiliriz. Örneğin bu bilgiler "Cookie" şeklinde veya bir siteyi veya reklamı sizin ilgilerinize ve tercihlerinize daha uygun hale getirmemizi sağlayacak olan benzer bir dosya şeklinde olabilir. Birçok Internet Tarayıcısında Cookileri bilgisayarınızdan silebilir, bütün Cookileri engelleyebilir veya bir Cookie kaydedilmeden önce bir uyarı alabilirsiniz. Lütfen bu işlevler konusunda daha fazla bilgi için Tarayıcınızın talimatlarına veya yardım ekranına bakınız. Cookilerin silinmesinin veya engellenmesinin sitemizi tam olarak kullanmanızı engelleyebileceğini lütfen unutmayın

Temasa Geçilecek Kişi:
Kişisel bilgileri bir Reckitt Benckiser sitesi veya interaktif reklam veya diğer iletişim üzerinden sunmuş olduğunuz halde bunları kayıtlarımızdan silmemizi istiyorsanız lütfen marka veya şirket sitesinin “bize ulaşın” sayfasını ziyaret ediniz.


Bu Şartlar 01.04.2007 tarihinden itibaren geçerlidir.

© 2001-2007 RECKITT BENCKISER TEMİZLİK MALZEMESİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Her hakkı saklıdır.