ter lekesi

Ter Lekesi

Sıcak havalarda kıyafetlerimizde oluşan ter lekesi çoğumuzun kabusudur. Hele bir de deodorantların lekesiyle birleşirse! Korkmanıza gerek yok. Vanish Oxi Action ter ve deodorant lekesini kolayca çıkarır.

SARI TER LEKESİ NASIL ÇIKAR?

Ter lekelerinden kurtulmak için Vanish Oxi Action Sıvı kullanmanızı öneriyoruz:

vanish-oxi-action-power-jel Vanish Oxi Action Sıvı

Vanish sıvıyı doğrudan lekenin üzerine uygulayın, 5 dakika bekleyin. Daha sonra deterjanı makinenin deterjan gözüne koyun ve makinenizi çalıştırın. Makine su almaya başlayınca, deterjan gözüne 60ml Vanish Oxi Action Sıvı dökün ve çamaşırlarınızı her zamanki gibi yıkamaya devam edin.

Sert ve kurumuş lekeler için suya bastırma önerisi: 4 litre sıcak suya (en fazla 40°C) 60ml Vanish Oxi Action Sıvı’yı dökün. Kıyafetlerinizi bu suda bekletin. Kıyafetlerinizi sudan çıkarttıktan sonra makinede yıkayın veya iyice durulayın.

Önemli: Her zaman Vanish ürün etiketi üzerindeki kullanım talimatlarına uyun. Cilalı veya kaplı yüzeylere uygulamayın (tahta, metal, vb.) Daha detaylı bilgi için mutlaka ilgili ürün sayfasını okuyun.

 

Daha fazla öneri için aşağıdaki başlıklara tıklayın

expandTer Lekesi Çıkarmanın Püf Noktaları

Koltuk altı ter lekeleri, ter önleyici içerik maddeleri ve terdeki doğal tuzlarla karıştığında meydana gelir. Bir çok deodorant nemi azaltmak için alüminyum bileşikler içerir. Bu alüminyum bileşikler kumaşlardaki ter lekesi oluşumuna ve sarı lekelere neden olur. Bu lekeler aniden oluşmaz daha çok, sürekli bir giysiyi giydiğinizde fark edersiniz.

Bu yüzden feodorant kullandıktan sonra yaklaşık 30 saniye kadar gömleğinizi giymeyin; böylelikle deodorantın kuruması için zaman tanırsınız ve leke oluşma şansını azaltırsınız.

Eğer Vanish’iniz Yoksa Endişelenmeyin !

  • Vanish kurumuş lekelerde de etkilidir.
  • Kıyafetinizi ılık suda bir saat kadar bekletin.
  • Vanish satın aldığınızda da yukarıdaki suya bastırma talimatları izleyerek lekelerden kurtulun.