Vanish’ten Türkiye’de bir ilk.

Vanish’in leke çıkarma performansına o kadar güveniyoruz ki, olmaz ama lekeniz çıkmazsa kıyafetinizin parasını biz ödüyoruz!

1 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında aldığınız Vanish (sıvı veya toz) ürününüzün leke çıkarma performansından memnun kalmazsanız 0800 211 81 12 no’lu danışma hattımızı arayarak lekesi çıkmayan kıyafetinizin parasının iade edilmesini talep edebilirsiniz.

KAMPANYA DUYURUSU:

Vanish toz ve Vanish sıvı ürünlerinde geçerlidir.Kampanya 1 Haziran 2012 - 31 Temmuz tarihleri 2012 arasında alınmış Vanish Oxi Action sıvı veya toz ürünleri için geçerli olacaktır. Son başvuru kabul tarihi 3 Ağustos 2012’dir. Her başvuru Reckitt Benckiser Tem. Mal. San. ve Tic. A.Ş. tarafından değerlendirilecektir; ve kampanya şartlarına uygun olmayan başvurular için ödeme yapılmayacaktır. Reckitt Benckiser Tem. Mal. San. ve Tic. A.Ş önceden haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Her başvuru sadece başvuruyu yapan 1 kişi ve 1 kıyafet için geçerlidir.Kampanya boyunca bir kişi yalnızca 1 kıyafet için iade başvurusunda bulunabilir. Aynı kişiye ve aynı hesap numarasına ancak 1 kez ödeme yapılabilir. Kampanya hakkında daha geniş bilgi almak için 0800 211 81 12 numaradan Vanish Tüketici Danışma Hattı’nı arayın.

KIYAFET İADE KOŞULLARI:

Geri dönüşler Vanish tüketici 0800 211 81 12 no’lu danışma hattına yapılır. Para iadesi yapılabilmesi için kıyafetin etiket bilgileri doğrultusunda yıkanmış olması gerekir. Giysinin, varsa giysinin kasa fişinin, Vanish ürünü ve kasa fişiyle birlikte gönderilmesi gerekir. Vanish ürününün satın alım tarihi 1 Haziran 2012 - 31 Temmuz 2012 tarihleri arasında olmalıdır. Vanish ürününün doluluk oranı minimum %50 olmalıdır. Tekstil boyası, pas, saç boyası, duvar boyası leke olmadığından kapsam dışıdır.

PARA İADE KOŞULLARI:

İade limiti maksimum 50TL’dir. Ödeme sadece EFT olarak tüketici tarafından verilecek banka hesap numarasına yapılacaktır. Kıyafetin değeri fiş olmadığı taktirde Vanish Tüketici Danışmanları tarafından belirlenecektir. Başvuru, ürün tarafımızdan teslim alındığı tarihten itibaren 15 iş günü içerisinde sonuçlandırılacaktır. Giysi üzerindeki leke Vanish Tüketici Danışmanları tarafından yapılan yıkama neticesinde çıkarılabiliyorsa para iadesi yapılmayacak; lekesi çıkarılan kıyafet ve gönderilen Vanish ile aynı boyutta dolu ürün iade edilecektir. Reckitt Benckiser Tem. Mal. San. ve Tic. A.Ş ‘e ulaştırılan kıyafetteki herhangi bir zararla ilgili Reckitt Benckiser Tem. Mal. San. ve Tic. A.Ş sorumluluk kabul etmez.