Acil Leke Çözüm Önerileri

ACİL LEKE ÇIKARMA ÇÖZÜMLERİ

Lekeler ufak da olsa büyük etkiler yaratabiliyor; bazen tek bir leke, bütün moralimizi bozabiliyor. Enerjik başladığınız bir iş gününün sabahında gömleğinize dökülen kahvenin lekesi tüm neşenizi kaçırabilecek güce sahip örneğin. Böylesine kritik anlarda günün geri kalanını lekeli bir kıyafetle geçirmek zorunda olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak bu beklenmedik lekelerle baş etmek mümkün. Çözümü ise Vanish’te...

Ketçap lekeli gömlek

Ketçap lekeli gömlek

Vanish Leke Çıkarıcı Jel’le lekelere savaş açın!

İşte, toplantıda ya da sevdiklerimizle dışarıdayken meydana gelen beklenmedik lekeleri temizleme imkanınızın olmaması ve günün geri kalanını o leke ile geçirmek zorunda kalmak oldukça sinir bozucu olabiliyor. Ancak bir anda ortaya çıkan bu lekelerden sokakta ya da bir restoranda olsanız dahi kurtulmak, yani hızlı leke çıkarmak imkansız değil.

Her an yanınızda taşıyabilmenize imkan veren 200 ml’lik boyutu ile Vanish Leke Çıkarıcı Jel lekelere anında müdahale edebilmenizi sağlar. Gücünü oksijenden alan ürün aralarında çay, kahve, çamur, fondöten gibi güçlü lekelerin de bulunduğu pek çok lekeye savaş açar. Dahası tüm bu lekeleri tek bir uygulamada söküp atacak güce sahiptir. Pratik leke çıkarma konusunda uzman bu ürünün kullanımı da taşınması kadar kolay:

  • Lekenin üzerini örtecek şekilde Vanish Leke Çıkarıcı Jel’i uygulayın.
  • Leke çıkarmak için özel olarak tasarlanan başlığı ile lekeli bölgeyi çitileyin.
  • En fazla beş dakika bekledikten sonra dilerseniz elinizde su ile iyice durulayabilir, dilerseniz de makineye atarak lekelerden kurtulabilirsiniz.

Lider leke çıkarıcı markası Vanish Leke Çıkarıcı Jel’in en önemli özelliklerinden biri de hem renkliler hem de beyazlar için kullanılabilen özel bir formüle sahip olması. Dolayısıyla üzerinizdeki kıyafetin rengi ne olursa olsun, beklenmedik lekeleri çıkarmak istiyorsanız, Vanish’in jel formülüne güvenebilirsiniz. Ancak ürünü uygulamadan önce kullanma talimatlarını dikkatlice okumalı; lekelenen kıyafetinize uygun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz.

Acil lekelere alternatif çözümler

Lekelerle her an karşılaşabiliriz; fakat onlardan kurtulmak için her an yanımızda leke çıkarıcı taşıyamayabiliriz. Artık bu düşüncenin geride kaldığını biliyorsunuz. Çünkü hem renkliler hem de beyazlar için kullanıma uygun oluşu ve güçlü formülü ile Vanish Leke Çıkarıcı Jel’in taşınabilir boyuyla her daim yanınızda olmaya hazır olduğunu artık öğrendiniz. Yine de lekelerin karşısında gafil avlandığınız durumlar olabilir. Eve koşup kumaş leke çıkarıcılarını kullanana kadar leke kıyafetinizin üzerine işleyebilir; bu da çıkmasını zorlaştırabilir. Böylesi durumlarda alternatif yollara baş vurabilirsiniz.

Dışarıda yemek yerken sıklıkla başımıza gelen yağ lekeleriyle baş etmek için öncelikli olarak tuza başvurabilirsiniz. Böyle bir durumda lekenin üzerini örtecek kadar tuz dökün ve yağı emmesini bekleyin. Ardından tuz kalıntılarını silkeleyerek lekeden mümkün mertebe kurtulabilirsiniz. Kahve ya da çay lekesi söz konusu olduğunda ise ilk müdahaleyi bulaşık deterjanı ile yapabilirsiniz. Bu noktada az miktarda sirke de işinizi görecektir. Benzer şekilde şarap lekesi olan kıyafetinizi kurtarmanın yolu sirkeden geçer. Suyla karıştırdığınız sirkeyi lekenin üzerine sürerseniz, belki o anda kesin bir çözüm elde edemezsiniz ama lekenin derine işlemesine engel olarak eve döndüğünüzde çok daha kolay çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Fakat bunun gibi alternatif yollar her zaman işe yaramayabilir. Dolayısıyla işinizi riske atmadan Vanish Leke Çıkarıcı Jel’e başvurarak hızlı ve pratik bir şekilde pek çok lekeden kolayca kurtulabilirsiniz.