Bembeyaz Bir Noel Hayali

Beyaz giymek yılın her anında cesaret göstergesi olabilir. Fakat beyaz kumaşlar kışın özellikle zordur çünkü çamur, ıslak hava, buzlu yollar ve bununla birlikte gelen her şey sorun teşkil eder. İster kayak tatilinde olun ister soğuk bir kış sabahında parkta bir yürüyüşe çıkın, beyazlarınız sürekli kışla ilgili lekelere maruz kalma tehlikesi taşır. Hepimiz bu yollardan geçtik, yağan yağmurda kalabalık bir caddede yürüdük, biz şemsiyeyle mücadele ederken aniden bir araba yanımızdan uçup gitti ve kova kova kirli su ve çamuru temiz kıyafetlerinize sıçrattı, kışın getirdiği eğlencelerden biri! Ne var ki çamur ve yağmur kışın beyazlarınızı tehdit eden tek leke değil. Sıcak şarap ve elma şarabı, özellikle yılbaşında gitgide daha popüler hale geliyor, bunlar elbette kıyafetleriniz için risk. Soğuk kış havası, şöminenin önüne kıvrılıp sıcak bir içecek yudumlamayı muhteşem bir zaman geçirme seçeneği haline getirir. Ama kahve ve sıcak çikolata gibi sıcak içecekler çıkarılması zor olan lekeler bırakabilir.

Yılbaşı ağacı ve hediyeler

Yılbaşı ağacı ve hediyeler

Fakat imkansız bir görev gibi görünse de kış beyazlarınızdan en zor lekeleri bile çıkarmak, aşağıdaki beyaz giysiler için leke çıkarma rehberimizi uygularsanız kolay bir iş olacak.

Hızlı düşünün

Hızlı hareket etmek zor lekelerle baş etmenin anahtarıdır. Lekeyi nemli bir bezle ıslatın ve üstüne hafif hafif vurun (lekeyi ovuşturmayın çünkü bu, yayılmasına neden olabilir). Yeterince hızlı hareket ederseniz lekenin kurumaya fırsatı olmaz, böylece beyazlarınızın beyaz ve yeni görünmesini başarıyla sağlayabilirsiniz.

Leke çıkarmak için doğru aracı kullanmak

Vanish ürünleri en zor lekeler düşünülerek tasarlanır, özel kullanımlara ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan ürün yelpazesi geliştirmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Bu durumda, Vanish Gold Oxi Action Kristal Beyaz kış beyazları için doğru seçim. Ürünün özel formülü Oxi Powerlift etkin maddeleri içerir, bunlar tek yıkamada lekenin icabına bakar, tekrar tekrar uğraşmak gerekmez.

Karıştırmayın

Çamaşır makinesinde koyu renk giysileri beyaz giysilerle karıştırmamanız gerekir. Koyu renk giysileri, özellikle de daha önce yıkanmamış yenileri yıkamak istenmeyen boyaların beyazlarınızla temasa geçmesine ve daha soluk, hatta nadir vakalarda tamamen farklı bir renge bürünmesine yol açabilir.

İşte bu kadar, artık en cesur moda seçimlerini yapabilir ve kışın en karanlık anlarına bembeyaz bir hava katabilirsiniz.