Beyazları daha Beyaz Yapmak

Beyaz gömlek

Beyaz gömlek

Güneş açtığında gardırobumuzdan havamızı değiştirecek beyazları çıkarmaktan daha iyisi yoktur. Taze beyazlar her günün taze bir başlangıç ​​olduğunu hissettirir.

Elbette elbiselerinizin mümkün olduğunca beyaz kalmasını her zaman isteyeceksiniz, ancak beyazlar zaman içinde solabilir. Fakat bu, eski parlaklıklarına kavuşamayacakları veya beyazlıklarını zamanla koruyamayacakları anlamına gelmiyor .  Burada beyazlarınız için Vanish devreye girer.

Vanish Gold Kristal Beyaz Toz

Adım 1: Dört litre ılık suya (maksimum 40 santigrat derece) 1 ölçü Vanish Gold Kristal Beyaz Toz ekleyin.

Adım 2: Çamaşırları altı saat kadar bu suya basın.

Adım 3: Normal çamaşır deterjanına ek olarak, çamaşır makinesine 1 ölçü Vanish Gold Kristal Beyaz Toz ilave edin, sonra her zamanki gibi yıkayın.

Beyaz giysilerinizi yıkamak için Vanish Kristal Beyaz Toz'u kullanarak bir kaç yıkama sonrasında 3 tona kadar daha beyaz beyazlar elde edeceksiniz!

Beyazlatma İpuçları

Giysilerinizin beyazlığını nasıl koruyabilirsiniz?

  • Yıkama söz konusu olduğunda daha dikkatli olun

Beyaz giysilerinizin mümkün olduğunca beyaz kalmasını sağlamanın kesin bir yolu, çamaşırınızı yıkarken ekstra dikkat etmektir. İnsanlar genellikle renkli olanlardan daha az beyaz kıyafete sahiptir ve tüm giysileri bir kerede yıkamak daha kolay gelebilir, ancak bu, beyazlarınızın matlaşma riskini de beraberinde getirir.

  • Kıyafetlerinizi nasıl sakladığınıza dikkat edin

Renkli giysilerden sürtünme yoluyla herhangi bir rengin geçmesini engellemek için gardırobunuzda beyaz giysilerinizi bir arada tutun. Bu aynı zamanda çarşaf ve havlular için de geçerlidir.

  • Doğrudan güneş ışığı altında kurutmaktan kaçının

Üretilen beyazlar genellikle beyazların mümkün olduğunca parlak görünmesini sağlamak için fazladan bir optik beyazlatıcı kaplamasına sahip olmakla birlikte, bunlar güneşe tekrar maruz kaldıklarında giysilerin sarı renkte görünmelerini sağlayarak parçalanabilirler.

Giysilerinizi nasıl yeniden beyazlatabilirsiniz?

Beyazlatmanın etkili bir yöntemi olarak görülebilmesine rağmen çamaşır suyu kullanmak, giysilerinizi potansiyel olarak sarıya [1] döndürebilir ve, onları iyileştirmekten çok daha fazla hasar verebilir.

Lekeleri 30 saniye içinde çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda beyazların üç ton daha beyaz olmasına yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş Vanish Beyaz ürünlerini kullanın.

İster en sevdiğiniz beyaz gömleğiniz, ister beyazlığa ihtiyaç duyduğunuz yatak takımlarınız olsun, Vanish Kristal Beyaz size yardımcı olabilir. Yıkadığınız herhangi bir ürünün bakım etiketini mutlaka okumayı ve ürün üzerindeki talimatları takip etmeyi unutmayın.

 

 

[1] http://www.marthastewart.com/267832/the-wash-cycle