Beyazlarınızı En Beyaz Halleriyle Korumak

En sevdiğiniz beyaz giysinin ömrünün sonuna gelmesi inanılmaz ölçüde cesaret kırıcıdır, eski bir dostu kaybetmek gibi. İster tarz için ister duygusal nedenlerle olsun (eşimle tanıştığım bluz bu! Onu anneannem ördü!), bunu bir daha yaşamanızı gerektiren gerçekten hiçbir neden olmamalı. Eski favorilerinizin ömürlerini tüketmelerinin en büyük suçlusu lekeler veya beyaz rengin solmasıdır. Kıyafetlerinizin yeni, göz kamaştırıcı beyaz ve lekesiz görünmesini sürdürmek için Vanish kullanarak size eşlik etmelerini sağlayabilirsiniz.

Beyaz gömlek

Beyaz gömlek

Beyazlar

Beyaz kıyafetler genelde parlaklığını kaybeder ve solar. Zamanla özgün rengini kaybedip grileşir. Bu, kullanım ve düzenli yıkamanın doğal bir sonucudur ama kaçınılmaz değildir. Beyazlarınızın canlı görünümünü korumak fazla vaktinizi almamalı.

Çamaşır makinesi kullanıyorsanız onu düzenli olarak temizlemeniz önemlidir. Zamanla hazneye tortu birikebilir ve bunlar beyaz kumaşınıza işleyip onu soldurabilir. Çamaşır makineniz temiz değilse kıyafetlerinizi temiz tutması da pek beklenemez! Onu her üç ayda bir iyice temizlemeniz önerilir. Son olarak beyazlarınızı, temiz görünseler bile, her giydikten sonra çamaşır makinesine atmalı, bir kepçe Vanish Vanish Gold Oxi Action Kristal Beyaz eklemelisiniz. Teninizin yağları zamanla birikebilir, beyazlarınıza yıkansa bile çıkmayan kirli bir görüntü verebilir.

Bunu biraz geç okuyor olsanız da korkacak bir şey yok. Solan beyazları tekrar daha beyaz hale getirmek için: Kıyafetlerinizi Vanish Gold Oxi Action Kristal Beyaz kattığınız suya altı saate kadar bastırın. Ondan sonra beyazlarınızı mutlaka ayrı yıkayın ve beyazlıklarını korumak için her yıkamada bir kepçe Vanish Gold Oxi Action Kristal Beyaz Toz katın.

Lekeleri çıkarmak için: Tespit edeceğiniz herhangi bir lekeye Vanish ve biraz ılık sudan oluşan bir çözeltiyle önceden müdahale edin. Sonra beyazlarınızı her zaman iyi durumda tutmak için bir kepçe Vanish Gold Oxi Action Kristal Beyaz Toz ile her zaman ayrı yıkamayı unutmayın.

Hangi kumaş türlerine lekelerin yapıştığını her zaman kontrol edin ve önce, kıyafetlerinizden bazı zor lekeler nasıl çıkar sorusunu yanıtladığımız rehberimize göz atın. Şimdi tek yapmanız gereken, gidip beyazlarınızı giyinmek. Kimsenin gözünü kamaştırmamaya dikkat edin!