Bu Yaz Kumsal Lekelerini Vanish ile Yok Edin

Nereye giderseniz gidin, her zaman ufak bir kaza sonucunda kıyafetlerin lekelenmesi riski vardır. Kıyafet lekelerinde her zaman olduğu gibi, kumsalda bir gün geçirdikten sonra kirli kıyafetlerle başa çıkmak için deterjan tek başına yeterli olmayabilir ama Vanish Gold Oxi Action bu işe uygundur.

Kumda oynayan bir çocuk

Kumda oynayan bir çocuk

Ailenizle kumsalda bir gün geçirmeyi planlarken düşünmeniz gereken birkaç şey şunlardır:

Mangal ve Barbekü Lekeleri

Güneş varken çoğu insan genelde bu olasılığı düşünür. Mangal ve barbeküler, size güneş ışığında bağ kurup güzel yemekleri paylaşma ve keyif alma fırsatı sunsa da aynı zamanda leke potansiyeli taşır.

Lezzet katmakla kalmayıp eti de yumuşattığı için sos, barbekünün çok önemli bir parçası olabilir. Cızırdayan etten kıyafetinize sıcak sıvının sıçrayabileceği pişirme süreci gibi durumlarda kıyafetlerinize et suyu ve sos karışımının bulaşabileceği birçok durum vardır. Tavuk kanadı gibi elle yenilmesi gereken bir şey yiyorsanız ve elinizi sileceğiniz bir şey yoksa elinizle yemek oldukça kirlilik yaratabilir.

Yemeğinizle birlikte en uygun şey olsa da ketçap gibi çeşniler, diğer lekelerden çok daha zorlu bileşenler içerdiği için kıyafetlerden temizlemesi çok zor olabilir. Örneğin ketçabın ana bileşeni domatestir, bunlar da asidiktir ve toz formunda leke bırakır.

Dondurma Lekeleri

Güneş ışığında dondurma yemeden yaz olur mu? Çok lezzetli ve serinlemek için mükemmel bir yol olabilir ama kıyafetlerinize damlama gibi olumsuz yanları da vardır!

Meyve Suyu Lekesi

Bol bol su içmek ve çocuklarınıza içirmek her zaman iyi bir alışkanlıktır, sıcak havada su kaybı çok kolay yaşanır – özellikle de çocuklar etrafta koşuyorsa1. Bazen meyve suyu da susuzluğunuzu giderebilir fakat kıyafetlerinizi kirletebilir.

Yukarıda da okuduğunuz gibi, ailenizle kumsalda bir gün geçirmeyi planlarken düşünecek çok şey var. Fakat olabilecek ufak kirli kazalar için endişelenmenize gerek yok çünkü Vanish bunları kolaylıkla temizleyebilir, böylece leke endişesi taşımadan kumsalda gününüzü ailenizle eğlenerek geçirebilirsiniz.

Kumsal lekeleri ile başa çıkmak için Vanish Oxi Action kullanmayı deneyin ve şu üç basit adımı uygulayın:

  1. Vanish Gold Oxi Action Tozunu ılık suyla karıştırarak lekelerinize ön uygulama yapabileceğiniz bir karışım oluşturun
  2. Tercihiniz olan bir deterjanla birlikte bir kaşık Vanish’i doğrudan çamaşır makinenize ekleyin
  3. Kıyafetlerinizi tercih ettiğiniz deterjanla normal şekilde yıkayın

 İlk seferde lekeleri etkili şekilde gidermek için paket üzerinde bulunan talimatlara uyun ve kıyafetlerinizi yıkamadan önce her zaman bakım etiketlerini kontrol edin.