Dışarıdayken Kahve Lekeleri ile Başa Çıkın

DIŞARIDA KAHVE LEKESİ NASIL ÇIKARILIR?

Günlük hayatta en çok tükettiğimiz içeceklerin başında kahve geliyor. Bazen uyanmak ve güne başlamak için, bazen arkadaş toplantılarında bir sohbete eşlik etmesi için bazen de güzel bir yemeğin üzerine keyif çatmak için tercih ediyoruz kahveyi. Sebebi ne olursa olsun, hayatımızın bir anında masamızdaki yerini alıyor ve bazen de küçük bir kaza ile can sıkıcı bir lekelere sebebiyet verebiliyor.

Kahve lekeli gömlek

Kahve lekeli gömlek

Vanish Leke Çıkarıcı Jel her daim yanınızda!

Tüm bu özellikleriyle kahve lekesi dışarıda en sık karşılaşabileceğimiz kazaların başında geliyor. Siz de bu kazanın mağdurlarından birisiyseniz ya da başınıza gelecek olası kazalara hazırlıklı olmak istiyor ve kahve lekesini ne çıkarır bilmek istiyorsanız, yanıt çok basit: Vanish Leke Çıkarıcı Jel.

Pek çok leke gibi kahve lekesine de anında müdahale etmek gerekir. Aksi halde çıkarması zor bir hal alabilir, hatta kalıcı olabilir. Özellikle dışarıdayken bunu yapmak zor gibi görünebilir. Ancak Vanish Leke Çıkarcı Jel, 200 ml’lik kolay taşınabilir boyutuyla her zaman yanınızda. Can sıkıcı pek çok lekeye anında müdahale etme imkanı tanıyan bu ürün sayesinde dışarıdayken başınıza gelebilecek kazalardan ve üzerinizde oluşacak lekelerden korkmanıza gerek yok.

Kahve gibi zorlu lekeler karşısında en iyi leke çıkarıcı olan Vanish Leke Çıkarıcı Jel hem renkliler hem de beyazlar için kullanılabilen özel bir formüle sahiptir. Gücünü oksijenden alan konsantre formülü sayesinde bu ürün, üzerinize dökülen kahve lekesini tek seferde söküp atacaktır. Etkili ve güçlü formülüyle lekeleri narince temizleyen Vanish Leke Çıkarıcı Jel, kıyafetlerinizin kumaşını bozmadığı gibi rengini de soldurmaz. Üstelik kullanımı da oldukça pratiktir:

  • Lekenin üzerini örtecek şekilde Vanish Leke Çıkarıcı Jel’i uygulayın.
  • Leke çıkarmak için özel olarak tasarlanan başlığı kullanarak lekeli bölgeyi çitileyin.
  • En fazla beş dakika bekledikten sonra dilerseniz elinizde su ile durulayın, dilerseniz normal yıkama rutininizle makineye atın.

Konsantre formülü ile zorlu lekeleri çıkarmada etkili Vanish Leke Çıkarıcı Jel’i kullanmadan önce herhangi bir hataya sebebiyet vermemek adına önce kullanım talimatlarını okumayı unutmayın.

Dışarıda kahve lekesine alternatif çözümler

Dışarıdayken kahve lekesi ile karşılaştığınızda en etkili çözümü Vanish Leke Çıkarıcı Jel’le elde edebileceğinizi artık biliyorsunuz. Ancak bu noktada birkaç alternatif yöntemden de bahsedebiliriz. Örneğin lekeye maruz kaldığınız anda hemen tuvalete giderek ılık su ile ıslattığınız bir bez ya da tuvalet kağıdı yardımı ile lekeli bölgeyi nemlendirebilirsiniz. Yalnız bu işlemi yaparken lekeli bölgeyi ovmamalı sadece ıslatmalısınız. Ardından temiz bir bez ya da tuvalet kağıdı yardımı ile hafifçe kurulayarak lekenin kumaşın derinliklerine inmeden yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak unutmayın ki bu işlem bütün kahve lekelerini çıkarmada etkili olmayabilir. İçtiğiniz kahveye göre lekenin etkisi farklı olacaktır. Örneğin Türk kahvesi lekesi, ona göre daha sulu olan filtre kahveye göre çok daha zorlayıcı bir lekedir. Böyle durumlarda kahve lekesini çıkarmak için eve gitmeyi beklemeniz gerekir. Eve gittiğinizde ilk önce kıyafetinizi ters çevirerek lekeli bölgeyi soğuk su altında bir süre tutarsanız, lekeden daha kolay kurtulabilirsiniz.

Kolay pes etmeyen inatçı kahve lekelerini çıkarmak için başvurabileceğiniz bir diğer malzeme ise sirke. Kıyafetlerinizden kahve lekesini çıkartmak için temiz bir kap suya biraz sirke ekleyip karıştırın. Ardında bu suyla bir sünger yardımı ile lekeli bölgeyi silin. Leke kaybolduktan sonra kıyafetinizi normal yıkama rutininizle makinede yıkayabilirsiniz.

Ancak bu yöntemler, her zaman kesin sonuç vereceğine dair garanti vermez. Bu noktada işinizi riske atmadan yenilmezliğini oksijenin gücüne borçlu Vanish Leke Çıkarıcı Jel kullanarak kesin ve pratik bir sonuca ulaşabilirsiniz.