Renkli Giysilerden Deodorant Lekelerini Çıkarma

Renkli giysiler ve deodorant lekesi

Renkli giysiler ve deodorant lekesi

Deodorant lekelerini renkli giysilerinizden nasıl çıkartacağınız konusunda emin değil misiniz? Deodorant, terlememizi düzenlemede önemli rol oynasa dagiysiler üzerinde can sıkıcı lekeler bırakmasıyla ünlüdür.

İnatçı deodorant lekelerini çıkarma konusunda sorun yaşıyorsanız Vanish Gold Oxi Action toz leke çıkarıcıyı deneyin.  bu ürün, lekenin zorluğuna bağlı olarak çeşitli şekillerde kullanılabilir. Ön işleme tabi tutmak, suya bastırmakveya çamaşır makinesinde kullanımla ilgili basamaklar için aşağıya bakınız.

Vanish Gold Oxi Action Toz

Suya Bastırma

Adım 1: 1 ölçü Vanish Gold Oxi Action toz leke çıkarıcıyı 40ºC'deki 4 Litre suyla karıştırın.

Adım 2: Çamaşırınızı 15 dakikada bir ovarak 1 saat süreyle bu karışımda bekletin.

Adım 3: Çamaşırlarınızı çamaşır makinesine aktarın.

Adım 4: Mükemmel sonuçlar elde etmek için makineye 1 ölçü Vanish ekleyin.

Adım 5: Her zamanki gibi yıkayın.

İpuçları

Eve döndüğünüzde, yukarıdaki adımları izleyerek giysiyi suya bastırın. Sonrasında giysiyi çamaşır makinesine Vanish Gold Oxi Action toz leke çıkarıcı ile birlikte koyun. Lekelerin çıkması zaman geçtikçe zorlaşır, dolayısıyla ne kadar çabuk yıkarsanız o kadar iyi olur.

Deodorant Lekesini Önlemek için İpuçları

Deodorant sıktıktan sonra giysinizi giymek için en az 30 saniye bekleyin; bu, deodorantınızın kuruması için zaman sağlar ve leke oluşma ihtimalini azaltır.

Başka bir seçenek ise bir alt giysi giymektir - bu giysi deodorant kalıntıarını emer ve dışa giydiğiniz kıyafeti temiz ve kuru tutar.