Yeni Bebek, Yeni Lekeler

Altı değiştirilen bebek

Altı değiştirilen bebek

Bebek sahibi olmak, ebeveynler için en keyifli ve özel durumlardan biridir. Bu, sürekli besleme, bebek bezi değiştirme ve uyku eksiliğinden kaynaklanan heyecan verici ve yoğun bir zamandır.

Ailenize en yeni eklentinizle ilgileneceğiniz o kadar çok şey ile beraber gerekli ev işlerini yapmak için zaman bulmak zor olabilir. Çocuklar, özellikle yeni doğan bebekler ile, çokça bebek lekeleriyle karşılaşacaksınız.

Vanish, bebek lekelerini hızlıca atabilecek çok çeşitli ürünler sunar, bu nedenle ailenizin yeni üyesiyle daha kaliteli vakit geçirebileceksiniz!

Yaygın bebek lekeleri

Doğru yoldan başlamanız için, işte en yaygın bebek lekeleri ve bunların çıkmamasını nasıl önleyebileceğinizin bir listesi:

  • Yağ Lekeleri

Bebeğinizin cildini korumanız için zaman zaman kullanmanız gereken bir takım ürünler vardır. Bebek yağı ve vücut losyonu ciltte harikalar yaratırken, giysiler üzerinde lekeler bırakabilir. Banyodan sonra veya üstünü değiştirdikten sonra bebeğinizin giysilerini giymeden önce ürünlerin kurumasına izin verin.

  • Meyveler ve Sebzeler

Bebeğiniz katı yemek yemeye başlayınca işler karmaşık hale gelecektir! Meyve püresi ve sebzeler birçok canlı renkte gelmesi, sonuç itibariyle çok inatçı lekeleri elde etme olasılığınız yüksek olduğunun anlamına gelmektedir. 

Bebeğinizin kıyafetlerini (ve sizinkileri) korumak için bir mama önlüğünü boyunlarına, bir havluyu ise kendi omzunuzun üzerine koyun. Herhangi bir dökülmeyi leke bırakmadan önce temizlemek için kullanışlı bir ıslak mendilin olması iyi bir fikirdir.

Yaygın bebek lekeleri tedavisi

İyi haber, en inatçı bebek lekeleri bile çıkarılabilir; işin sırrı lekeye Vanish ile mümkün olan en erken zamanda müdahale etmektir, bu da lekeleri 30 saniyede bile çıkarabilir!

  • Süt ve çikolatalı süt lekeleri

Ne demişler, son pişmanlık fayda etmez ve Vanish de aynı fikirde. Vanish Oxi Action Powder ile süt lekelerini kolayca çıkarın. Tek yapmanız gereken, bir ölçek tozu 4 lt ılık suya ekleyin ve lekeli giysilerinizi bir saat boyunca suda bekletin. Daha sonra, bir ölçek tozu çamaşır makinenize koyun ve her zamanki gibi yıkayın.

  • Yağ lekeleri

Yağdan kaynaklanan inatçı lekeleri 30 saniye gibi kısa bir sürede çıkartmak için 40 ° C'deki 4 lt su içinde Vanish Gold Oxi Action'ın yarım ölçek tozunu karıştırın ve 1 saat suda bekletin, sonra normal yıkamaya geçin. Kusursuz sonuçlar elde etmek için yıkamanızın içine bir ölçek Vanish ekleyin.

  • Meyveler ve Sebzeler

Lekenizi soğuk suyla çabucak durulayın. Vanish Oxi Action Powder'ın 1/4 ölçek tozunu ¾ sıcak suyla karıştırıp bir macun elde edilene kadar karıştırın. Karışımı lekenin iki yanına sürtün ve her zamanki gibi giysileri yıkamadan önce 10 dakika kadar bırakın. Daha iyi sonuçlar almak için çamaşır makinenize ek bir ölçek ekleyin.

Ebeveyn olmak zor bir iş olabilir ve bu sizin ilk deneyiminiz olduğundan karşı konulmaz da olabilir. Yapılacak çok şey var ve doğru yaptığınız her şey üzerinde odaklanmak yerine, yanlış gidebilecek şeylere saplanıp kalmanın bazen kolay olduğunu hatırlayınız. Hızlı etkili ve etkili leke çıkarma ürünleriyle Vanish size endişe etmeniz gereken daha az şey sunar.

Hepimizin en önemli tavsiyesi - sakin olun ve harika bir iş çıkardığınızdan emin olun!