Yeşil Lekeler

YEŞİL LEKELER NASIL ÇIKAR?

Özellikle bahar aylarının gelmesiyle beraber sizi yemyeşil çimlere uzanıp güzel havaların tadını çıkarmaktan, çim sahada dostlarınızla maç keyfi yapıp günün stresini atmaktan, çocuklarınızın arkadaşlarıyla çimlerde koşup dilediği gibi oynamasından ne alıkoyabilir? Kıyafetlerinizde oluşması muhtemel yeşil lekeler mi? Oysa bu lekelerin oluşmaması için isteklerinizden ve zevklerinizden mahrum kalmanıza hiç gerek yok. Çünkü çimen lekesi nasıl çıkar endişesinin çözümü aslında sandığınızdan çok daha kolay.

Çimende oynayan çocuk

Çimende oynayan çocuk

Vanish Oxi Action’la çimen lekesinden kurtulun

Çim lekesi kıyafetleriniz için birer kabus gibidir. Hiç de istemeyeceğiniz anlarda ortaya çıkıp tüm keyfinizi kaçırabilir. Diğer yandan giderilmesi korktuğunuz kadar zor olmayan bu izlerden sıradan bir yıkama ya da sadece deterjan ile kurtulmanız pek mümkün olmayacaktır. Oysa 100’den fazla lekede kesin çözüm sunarak en iyi leke çıkarıcı olma özelliğine sahip Vanish Oxi Action’ın oksijenden aldığı güç sayesinde kıyafetlerinizdeki yeşil lekelerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

İçeriğini oluşturan formül sayesinde Vanish Oxi Action hem leke sökücü özelliğe sahiptir hem de kumaşınızı yıpratmadan koruma özelliğine... Oksijen bazlı içeriğiyle düşük sıcaklıklarda bile lekelere meydan okur. Sıvı ve toz halinde bulunarak farklı yıkama alışkanlıklarına sahip kişiler tarafından kullanılabilir. Üstelik hem beyazlarda hem de renklilerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

İlk olarak beyaz kumaşlardaki çimen lekesiyle başlayalım. Özellikle söz konusu beyazlar olduğunda yeşil lekeler, bir kat daha zorlu olabilir ve farklı leke giderici maddelerin işe yaramadığı görülebilir. Tam da bu yüzden işinizi şansa bırakmadan kendinizi Vanish Gold Oxi Action Beyaz Sıvı’nın güvenli ellerine kendinizi bırakabilirsiniz. Vanish Gold Oxi Action Beyaz Sıvı, beyazlarınızdaki yeşil lekeleri söküp attığı gibi kıyafetlerinizin beyazlıklarına beyazlık katar; adeta ilk günkü gibi parlamalarını sağlar. Kullanım talimatları ise oldukça basit:

  • Lekenin üzerini örtecek kadar Vanish Oxi Action Kristal Beyaz dökün ve ürünü lekeye yedirin.
  • 10 dakikayı geçmeyecek şekilde bekletin.
  • Ardından çamaşır makinenizin deterjan bölümüne her zaman kullandığınız çamaşır deterjanınızı ve bir ölçek Vanish Oxi Action Kristal Beyaz’ı ekleyerek lekeli kıyafetinizi yıkayın.

Ürünü kullanmadan önce kullanım talimatlarını ve kıyafetinizin yıkama önerilerini dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız.

Gelelim renklilere… Renkli kumaşların renklerinin solmamasını ve aynı zamanda kumaşın yıpranmamasını istemekten daha doğal bir şey elbette yok. Renkli kıyafetlerinizde çimen lekeleri ile karşı karşıyaysanız, bu kez tercihiniz Vanish Gold Oxi Action Pembe Sıvı’dan yana olmalı. Bu ürünü de yukarıdaki kullanım talimatlarını takip ederek uygulayabilirsiniz.

Çimen lekesine alternatif çözümler

Çimen lekesi kumaşlar tarafından hızlı emilen ve derinlere dek işleyen bir leke türü olduğundan üstesinden gelmesi çok kolay gözükmeyebilir. Ancak Vanish Oxi Action ürünlerinin lekelere savaş açan formülü bu konuda en büyük destekçiniz. Ancak bu noktada değerlendirebileceğiniz birkaç alternatif yol da mevcut. Bunların içinde akla ilk gelen seçenekler ise kabartma tozu ve oksijenli su oluyor. Kabartma tozu ve oksijenli suyu pürüzsüz bir kıvam alıncaya dek karıştırdıktan sonra lekenin üzerine sürüp bir süre beklettikten sonra çamaşırınızı makinede yıkayabilirsiniz. Doğal ve güçlü bir antibakteriyel olan sirke de işe yarayabilir. Bir kaşık sirkeyi iki kaşık su ile karıştırıp bir süre lekenin üzerinde bekletebilir, ardından makinede yıkayabilirsiniz. Ancak bu yöntemler yeterli ve başarılı bir sonuç elde edileceğinin garantisini kesinlikle vermez. Bunun yanı sıra kumaş üzerinde bozulmalara da sebebiyet verebilir. Bu sebeple Vanish Oxi Action kullanarak hem kısa süreli hem de kesin çözüme ulaşabilirsiniz.