Halılarımız bir tür yatırımdır ve onların mümkün olduğunca uzun dayanmalarını sağlamak istediğimizi söylemeye bile gerek yoktur. Ama özellikle de koridor veya oturma odası gibi yüksek trafiğe sahip alanlarda bunu sağlamak zor olabilir. Her gün üzerine basan bu kadar çok insan olunca (özellikle de ayağı çamurlu minikler!) halılarınız, sadece elektrikli süpürgeyle çıkartılamayacak derinlikte kirleri gizlemektedirler.

Ama yine de endişelenmeyin, çünkü kirli bir halıyı temizlemek kolaydır; özellikle de Vanish Kosla Halı Şampuanı elinizin altındaysa.

Halınızı evde nasıl temizleyebileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin ve kısa sürede profesyoneller gibi sonuç almanın keyfini çıkartın!

Halı Nasıl Temizlenir

Vanish Kosla Halı Şampuanı ne kadar kirli olurlarsa olsunlar halınızı evde temizlemeyi kolaylaştırır. Bu güçlü ürünler halınızdan kokuları çıkarır ve temizler hem de özel içeriğe sahip formülü sayesinde yumuşatır.

En iyi sonuçlar için kullanım talimatlarına uyun.

Halı Nasıl Temizlenir

Önerilen

Vanish Kosla Halı Şampuanı - Elde

VANISH Kosla Halı Şampuanı - Elde

Makine ile halı temizliği nasıl yapılır

Önerilen

Vanish Kosla Halı Şampuanı - Makine

VANISH Kosla Halı Şampuanı - Makine

Talimatlar

 1. Halı yıkama makinenizin temiz su tankı yaklaşık 6 litre su alır.
 2. Tankı su ile doldurduktan sonra 200 ml Vanish Halı Şampuanı ekleyin ve iyice karıştırın.
 3. Halı yıkama makinenizin talimatlarına uyarak halınızı temizleyin.

Makine olmadan derinlemesine halı temizliği nasıl yapılır

Halınıza derinlemesine bir temizlik yapmak için özel buharlı temizlik makinesine ihtiyacınız yoktur. Vanish bunu sizin için yapar! Derinlemesine temizlik için tek yapmanız gereken halıyı Vanish Kosla Halı Şampuanı - Elde kullanarak talimatlara uymaktır. Oksijen formülü halılarınızın derinliklerine işleyerek oraya hapsolmuş kokuları yok eder, lifleri yumuşatır ve onlara bakım yapar, ekstra temizlik ve hoş koku sağlar. Bir leke mi gördünüz? Halı lekelerini çıkarmak hakkındaki kılavuzumuza göz atın ve Vanish’in bununla başa çıkmanızda da size nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Makine olmadan derinlemesine halı temizliği nasıl yapılır

Halı nasıl lekelenir

Halılarımıza ara sıra bir şeyler dökülmesi ve yalnızca halı temizliği ile geçmeyen inatçı ve çirkin lekeler bırakması kaçınılmazdır. Daha fazla bilgi için halılardan lekeleri nasıl çıkarabileceğiniz konusundaki ipuçlarını okuyun.

Önerilen

Vanish Kosla Halı Spreyi

VANISH Kosla Halı Spreyi
30 saniyede leke ve koku çıkarma.

Talimatlar

 1. Yüzeydeki tortuyu temizleyin.
 2. Vanish Kosla Halı Spreyi lekeye püskürtün.
 3. En fazla 5dk bekleyin ve lekeyi silin.

Bir kilim nasıl temizlenir

Kiliminizi nasıl temizleyeceğiniz, hangi malzemeden yapılmış olduğuna bağlıdır. Halı gibi bir malzemeden üretilmiş bir kilimi temizlemek için Vanish Kosla Halı Şampuanı - Elde'yi normal bir halıdaki gibi kullanmanız yeterlidir!

 

Kilimleriniz, brokar veya kadife gibi daha hassas bir malzemeden yapılmışsa, daha dikkatli davranmanız gerekecektir. Toz ve kalıntılardan kurtulmak için kilimin iki tarafını da elektrikli süpürgeyle temizleyerek işe başlayın, daha sonra kilimi hafif sabunlu suyla noktasal olarak temizleyin.

Bir kilim nasıl temizlenir

Genel Tavsiyeler

 • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
 • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
 • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
 • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
 • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
 • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.