Mükemmel temizlenmiş halılarınızdaki çamur lekesinden Vanish'in oksijen gücüyle kurtulun. Hem de her defasında bu lekeleri ilk uygulamada çıkararak.

Kıyafetler üzerindeki çamur lekelerini çıkarmak biraz zorlu olabileceği için önce Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz ile lekelenen kıyafetleri ön işlemden geçirin. Daha sonra kıyafeti normal deterjanınıza ek bir doz Vanish ekleyerek her zamanki gibi yıkayın!

Halınızın üzerinde çamur lekeleri ile mücadele ediyorsanız, Vani̇sh Kosla Halı Spreyi'ni dakikalar için muhteşem sonuçlar elde etmek için kullanın!

Beyaz kıyafetlerdeki çamur lekesi nasıl çıkar

Çamur lekelerini beyaz kıyafetlerden çıkarmak için her zaman lekenin kurumasına izin verin. Bir kez kuruduktan sonra, kurumuş kısımdan olabildiğince fazlasını çıkarabilmek için kıyafeti çırpın, lekeyi nazikçe kazıyın veya fırçalayın. Kıyafet kurumuş çamur ile kaplıysa, üzerinde elektrikli süpürge kullanın. Sonrasında soğuk su ile durulayın. Son olarak Vani̇sh Kosla Multi̇power Kristal Beyaz Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz kullanarak işi bitirin!

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Renkli kıyafetlerdeki çamur lekesi nasıl çıkar

Çamur lekelerini renkli kıyafetlerden çıkarmak için yukarıdaki adımların aynılarını izleyin. Ancak renkli kıyafetler için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz kullanmanızı öneriyoruz.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Ayakkabıdaki çamur lekesi nasıl çıkar

Çamur lekelerini ayakkabılardan çıkarmak için ayakkabının malzemesini anlamanız gerekir. Lastik, deri ve kramponlar veya kumaştan olmayan geleneksel ayakkabılar için çamuru önce hortumla su tutarak çıkartın. Çamur kurumuşsa, keskin bir şey kullanarak önce büyük parçaları çıkartın ancak malzemeye zarar vermemeye özen gösterin. Daha sonra kuru bir bezle temizleyin. Spor ayakkabılar gibi kumaş ayakkabıları temizlemek için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ile makineye atmanız yeterlidir. Süet gibi özel malzemeler her zaman bir profesyonel tarafından temizlenmelidir.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Halıdaki çamur lekesi nasıl çıkar

Çamur lekelerini halınızdan çıkarırken daha fazla derine işlemelerini engellemek için elektrikli süpürgeyle katı kirleri alın, daha sonra Vani̇sh Kosla Halı Spreyi'ni aşağıdaki basit adımları izleyerek kullanın:

Önerilen

Vanish Kosla Halı Spreyi

VANISH Kosla Halı Spreyi
30 saniyede leke ve koku çıkarma.

Talimatlar

  1. Yüzeydeki tortuyu temizleyin.
  2. Vanish Kosla Halı Spreyi lekeye püskürtün.
  3. En fazla 5dk bekleyin ve lekeyi silin.

GENEL TAVSİYELER

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.