Yastık kılıfları ve çarşaflar üzerindeki lekeler kaçınılmazdır. Ama büyük ve kurumuş olsalar bile onları Vanish ile temizlemek mümkündür. Hızlı etki gösteren formüllerimiz bir kaç basit adımda lekeleri tümüyle çıkarmak ve kokuları yok etmek için tasarlanmıştır; ayrıca beyazlatıcı ürünlerimizin de beyaz yastık ve çarşaflarınıza beyazlık vereceğini de unutmayın! Renkli yatak takımlarınız mı? Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ile güvende! Vanish Kosla Multipower formülümüz çok yönlü faydalara sahiptir; soğuk suda bile lekeleri çıkarır, renkleri karıştırmaz, kokuları yok eder ve hijyen sağlar.

En iyi sonuçlar için yastık kılıflarınızı veya çarşaflarınızı yıkamadan önce Vanish ile ön işlemden geçirebilir veya suya bastırabilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken normal şekilde yıkamaktır ancak lekesiz çarşaflar için sıradan deterjanınıza ek bir kapak Vanish eklemeyi unutmayın.

Yastık kılıflarınızdan ve çarşaflarınızdan lekeleri Vanish ile çıkartırken en iyi sonuçları almak hakkında talimatlar ve daha ayrıntılı bilgiler için okumaya devam edin.

Beyaz yastık kılıfı ve çarşaflar nasıl temizlenir

Yastık kılıfları ve çarşaflardan lekeleri çıkarmak ve aynı zamanda onlara daha fazla beyazlık kazandırmak için Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanın. Yalnızca ilk yıkamada lekeleri çıkarmak için değil, beyazları 50. yıkamadan sonra bile bembeyaz tutmak* için tasarlanmıştır! Bunların yanısıra kötü kokuları yok eder ve maksimum hijyen sağlar.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Beyaz yastık kılıfı ve çarşaflar nasıl temizlenir

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Renkli yastık kılıfı ve çarşaflar nasıl temizlenir

Lekeleri renkli çarşaflar ve yastık kılıflarından çıkarmak için renklere karşı %100 güvenli olan, lekeleri çıkarırken renklerin karışmasını önleyen ve kokuları yok eden Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici aynı zamanda maksimum hijyen sağlar.

Önerilen

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.