Her mevsim giyilen beyaz kıyafetler, odayı ferah ve havadar yapan beyaz çarşaflar, halılar hepimizin favorisidir. Eşyalarınızı beyaz tutmanın zor bir iş olmasına da gerek yok. Vanish, beyazlarınızı bembeyaz tutmanız için buradadır.

Beyazlarınızı beyaz tutmakta en iyi sonuçlar için üç adımlı işlemi tavsiye ediyoruz: ön işlemden geçirin, suya bastırın ve sıradan deterjanınızla alışıldık şekilde yıkayın. Ambalaj üzerindeki talimatları okuduğunuzdan her zaman emin olun.

Farklı kumaşlar ve malzemeler için beyaz kıyafetlerin nasıl beyaz kalmasını sağlayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Beyazlar nasıl yıkanır

“Beyaz” kıyafetlerinizin solduklarını ve sarardıklarını görmek can sıkıcı olabilir ama en iyi günleri geride kaldıktan sonra bile çöpe atmak için bir sebep yoktur. Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, onları kısa sürede eski ihtişamlarına kavuşturur.

Beyazlar nasıl yıkanır

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Sütyeninizi nasıl beyaz tutarsınız

Pamuk ve polyester gibi gündelik kumaşlardan yapılmış sütyenler bile karmaşık bir şekilde bir araya getirilmişlerdir, bu nedenle de Vani̇sh Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanarak sütyenlerinizi beyaz tutmanızı öneririz. Formülümüz soğuk suda bile lekeleri çıkarır, kötü kokuları ortadan kaldırır ve beyazlarınızın 50.yıkamadan sonra bile bembeyaz* kalmasını sağlar.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterebilir

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Kıyafetler ağartıcı kullanmadan nasıl yıkanır

Beyaz gömleklerinizin ve çarşaflarınızın beyazlığını korumak veya diğer tüm giysilerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için yıkama sırasında çamaşır suyundan kaçınmak gerekir. Klorlu çamaşır suyu sıcaklıkla etkileşime girer, eşyalarınızın sararmasına ve donuk görünmesine sebep olur. Bu nedenle her zaman Vanish gibi beyaz eşyalar için tasarlanmış klorlu çamaşır suyu içermeyen ürünler kullanın!

Kıyafetler ağartıcı kullanmadan nasıl yıkanır

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.