Kıyafetlerimizi temiz ve canlı tutmak söz konusu olduğunda zaman içerisinde düzenli yıkamak ve onları soldurmamak arasında bir denge kurmaya çalışırken zorlanırız. Solmaya sebebiyet verebilen şeyler arasında kıyafetleri çok yüksek sıcaklıkta yıkamak, çamaşır suyu ile yıkayıp lekeler çıkarmayı umut etmek vardır. Neyse ki Vanish ile lekesiz, temiz kıyafetleri onları soldurmadan elde etmek mümkündür. Vanish Kosla Multipower'ın 4 etkili gücü, lekeleri çıkarırken, ne çamaşır suyuna ne de yüksek sıcaklığa ihtiyaç duyar.

Vanish ile en iyi sonuçları elde etmek için kullanışlı leke çıkarma ve temizlik rehberlerimize göz atın.

Vanish hakkında sıkça sorulan bazı soruların yanıtlarını ve genel kullanımı hakkında önerileri de aşağıda bulabilirsiniz.

VANISH işe yarar mı

Evet! Vanish’in 100’den fazla leke üzerindeki etkinliği kanıtlanmıştır ve en zorlu lekelerde bile harika leke çıkarma performansı gösterir.

VANISH AĞARTICI İÇERİR Mİ

Hayır. Vanish klorlu çamaşır suyu içermez. Lekeleri çıkarma performansı içindeki oksijen gücünden gelir.

VANISH çamaşır makinesinde nereye konulur

Vanish son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hangi türde leke üzerinde kullandığınıza bağlı olarak nasıl kullanacağınızı seçebilirsiniz. Ancak Vanish toz veya sıvı ürünlerimizi yıkamada kullanırken, deterjanınıza ek olarak deterjan gözüne ekleyin.

VANISH nasıl çalışır?

Vanish içeriğindeki oksijen formülü sayesinde en inatçı lekeleri bile kumaşlardan çıkarır. Tek yapmanız gereken arkanıza yaslanıp işin zor kısmını formülün yapmasına izin vermektir.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.