Kan lekesi görünce panik yapmak doğal olsa da aslında buna hiç gerek yok. İster yeni dökülmüş olsun ister de kuruyup kumaşa yerleşmiş olsun, kan lekelerini Vanish kullanarak yok edin. Yeterince vaktiniz varsa, kan lekesi gibi zorlu lekeler için yapılacak en iyi şey etkilenen kıyafeti ilk olarak talimatlara uyarak ön işlemden geçirmektir.

Farklı kumaşlardan kan lekelerini çıkartırken en iyi sonuçları nasıl alabileceğiniz hakkında talimatlar için okumaya devam edin. Ama önce, hızlı bir tüyo: kan lekelerini giysilerden, çarşaflardan, yatak takımlarından ve havlulardan çıkarmak için işin sırrı lekeyi önce soğuk su ile durulamaktır (bu, kanın çözülmesine ve oradan kalkmasına yardımcı olur). Sıcak veya ılık su, lekenin yerleşmesine sebebiyet verir ve çıkarılmasını zorlaştırır!

Halıdaki kan lekesi nasıl çıkar

Kan lekelerini halıdan çıkarmak için yapılabilecek en iyi şey kurumadan önce müdahale etmektir. Fazla kanı bir kağıt veya pamuklu havlu ile alın. Ancak kuruduysa bile endişeye gerek yoktur; Vani̇sh Kosla Halı Spreyi size yardımcı olacaktır.

Önerilen

Vani̇sh Kosla Halı Spreyi

VANISH Kosla Halı Spreyi

RENKLİ GİYSİLERDEN KURUMUŞ KAN LEKELERİ NASIL ÇIKARILIR

Kan lekelerini renkli giysilerden çıkarmak için her iki tarafını da soğuk suyla duruladıktan sonra, etkilenen alanı ıslak bir kağıt/pamuk havlu ile emdirin. Daha sonra Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz kullanarak tek bir yıkamada lekeleri çıkarın, kokuları ortadan kaldırın ve renkleri canlı tutun. Tek yapmanız gereken şu basit adımları takip etmek:

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz
VANISH Kosla MULTIPOWER soğuk suda bile lekeleri çıkarır, hijyen sağlar, renklerin karışmasını önler ve kıyafetlerdeki kötü kokuları söküp atar!

Talimatlar

 1. 4 litre suya bir ölçek (60 g) ekleyin.
 2. Renklileri en fazla 1 saatliğine suya bastırın.
 3. Suya bastırdıktan sonra, normal şekilde yıkayın veya derinlemesine durulayın. Lekeler üzerinde en iyi sonuçlar için durulamadan önce ovalayın.
 4. Önemli: Vanish kullanmadan önce her zaman ambalajdaki kullanım talimatlarını ve bakım önerilerini dikkate alın.

BEYAZ GİYSİLERDEN VE ÇARŞAFLARDAN KAN LEKELERİ NASIL ÇIKARILIR

Kan lekelerini beyaz giysilerden çıkarmak için soğuk ve temiz suyla durulayın. Daha sonra Vani̇sh Kosla Multipower Kri̇stal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanarak soğuk suda bile lekeleri çıkarırken, 50. yıkamadan sonra bile bembeyaz* kalmasını sağlayın.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz
VANISH'ten beyazlarınız için en iyisi! VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, 4 etkili gücü ile beyazlarınıza hayat verir.

Talimatlar

 1. 4 litre suya bir ölçek (60 g) ekleyin.
 2. Beyazları en fazla 6 saatliğine suya bastırın.
 3. Suya bastırdıktan sonra, normal şekilde yıkayın veya derinlemesine durulayın. Lekeler üzerinde en iyi sonuçlar için durulamadan önce ovalayın.
 4. Önemli: Vanish kullanmadan önce her zaman ambalajdaki kullanım talimatlarını ve bakım önerilerini dikkate alın.

Genel Tavsiyeler

 • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
 • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
 • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
 • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
 • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
 • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.