Her ne kadar vücudun doğal bir işlevi olsa da, terlemiş koltuk altları hiçbir zaman hoş değildir ve üstümüze giydiğimiz her kıyafete malesef çirkin lekeler bırakır. Ancak, bu hoş olmayan ve zaman içerisinde sarı ve daha sonrasında daha koyu renge dönüşen ter lekeleri konusunda endişe etmeye gerek yoktur. Bu kılavuzla Vanish size ter lekelerini güçlü Multipower formülü ile nasıl çıkaracağınızı gösterecek; böylece kıyafetlerinizi en kısa sürede eski ihtişamlı görüntülerine kavuşturabilireceksiniz.

Ter lekeleri inatçı olabilir ancak Vanish’in başa çıkamayacağı bir şey değildir; tek yapmanız gereken uygun yıkama talimatlarını takip etmektir. Ter lekelerini çıkarmak hakkında talimatlar için okumaya devam edin.

Pamuklu kıyafetlerden ter lekesi nasıl çıkarılır

Pamuk, yumuşak, dayanıklı ve nefes alabilen doğasından ötürü en yaygın kıyafet malzemelerinden birisidir. Bu nedenle, çoğu zaman pamuklu kıyafetleriniz üzerinde ter lekeleri bulmak şaşırtıcı değildir. Ancak Vanish, ter lekelerini pamuklu ve diğer yıkanabilir renkli giysilerden çıkarmayı kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken lekeye olabildiğince erken ön işlem yapmak ve yıkama sırasında Vani̇sh Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici kullanmaktır.

Pamuklu kıyafetlerdeki ter lekesi

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

İPEK KIYAFETLERDEKİ TER LEKESİ NASIL ÇIKARILIR

İpek, görünümü ve verdiği his nedeniyle son derece yüksek bakım isteyen bir materyaldir; ancak bu onu giymekten keyif almanızı engellememelidir. Vanish ile ter lekelerini ipek ve diğer hassas kumaşlardan 4 etkili Multipower formülümüz ile çıkarabilirsiniz. Bu, ipek, yün ve keteni diğer sıradan eşyalar gibi yıkayabileceğiniz anlamına gelir. Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz ürünümüzü kulanın ve olağanüstü sonuçlar için aşağıdaki talimatları izleyin.

İpek kıyafetlerdeki ter lekesi nasıl çıkarılıк

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz
VANISH Kosla MULTIPOWER soğuk suda bile lekeleri çıkarır, hijyen sağlar, renklerin karışmasını önler ve kıyafetlerdeki kötü kokuları söküp atar!

Talimatlar

  1. 4 litre suya bir ölçek (60 g) ekleyin.
  2. Renklileri en fazla 1 saatliğine suya bastırın.
  3. Suya bastırdıktan sonra, normal şekilde yıkayın veya derinlemesine durulayın. Lekeler üzerinde en iyi sonuçlar için durulamadan önce ovalayın.
  4. Önemli: Yıkamadan önce her zaman eşyalarınız üzerindeki etiketleri okuyun ve paketin arkasındaki talimatları takip edin.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.