Bir parti vermeyi mi planlıyorsunuz? Kola veya diğer gazlı içecekler genellikle alışveriş listesinde bulunur. Bir dilim pizzanın yanında iyi gider veya küçüklere lezzetli bir içecek sunar; bu nedenle de gazlı içecekler geniş kitleler tarafından sevilir. Ancak, bu tür sosyal ortamlarda eğlence kadar bardakların devrilip içeceklerin dökülmesi de olasıdır. “Kola leke bırakır mı?” diye düşünüyorsanız, yanıtı evet. Ancak Vanish sayesinde, kola ve diğer gazlı içeceklerin lekelerini giysilerden çıkarmak kolay.

Beyazlarda en iyi sonuçlar için Vanish Kosla Oxi Action Kristal Beyaz Gold veya Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanmanızı öneririz. Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz soğuk suda bile lekeleri çıkarır, kötü kokuları yok eder, hijyen sağlar ve 50 yıkamadan sonra bile daha beyaz beyazlar sağlar!*

Veya renkli giysiler için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz veya Vani̇sh Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici kullanın. Hem sıvı hem de toz ürünler çoklu güç özelliklerine sahiptir, böylece renklerin canlı kalmaları sağlanırken lekeler ve kokular çıkar.

Kola lekelerini çıkarmak için tek yapmanız gereken ön işlemden geçirmek veya yıkama sırasında kullanmaktır.

Kola lekelerinden kurtulmak hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Kıyafetlerdeki kola lekesi nasıl çıkar

Maalesef, kola da kıyafetlerde leke bırakır. Yine de en sevdiğiniz kıyafete bir leke yüzünden elveda demek zorunda değilsiniz. Vanish, kola lekeleriyle baş etmenize yardımcı olur. Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz veya Vanish Kosla Oxi Action Gold Sıvı Leke Çıkarıcı kola lekelerini çıkarmada sizin yanınızda!

Kıyafetlerdeki kola lekesi nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Halıdaki kola lekesi nasıl çıkar

Kola lekelerini halıdan çıkarmak Vanish kullanırken bile zorlu olabilir! Lekenin yerleşmesini önlemek için aşağıdaki ipuçlarını okuyun.

Halıdaki kola lekesi nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Halı Spreyi

VANISH Kosla Halı Spreyi
30 saniyede leke ve koku çıkarma.

Talimatlar

  1. Yüzeydeki tortuyu temizleyin.
  2. Vanish Kosla Halı Spreyi lekeye püskürtün.
  3. En fazla 5dk bekleyin ve lekeyi silin.

İpuçları

Zamanlama oldukça önemlidir. Lekelerin lifler tarafından emilmesini önlemek için dökülmeye en kısa zamanda müdahale edin. Temiz, nemli bir bez alın ve bastırarak kolanın mümkün olduğunca fazlasını emdirin, böylece lekeyi başarıyla çıkarma şansınız artar.

Genel öneriler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.