Ne giyeceğinize en nihayetinde karar verebildiniz ancak en sevdiğiniz bluzunuz veya tişörtünüzün üzerinde rahatsız edici bir kaç deodorant izi gözünüze çarptı. Gününüzü ve gömleğinizi berbat etmeden Vanish’in yardımıyla deodorant lekelerini kolayca nasıl çıkarabileceğinizi öğrenin!
 
Yeterince vaktiniz varsa yapılabilecek en iyi şey kıyafetinizi Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ ile ön işleme tabi tutmak ve sonrasında Vanish kullanarak yıkamaktır. 4 etkili formülü lekeleri çıkarmakla kalmaz, kötü kokuları yok eder, renkleri canlı tutar ve hijyen sağlar.
 
 Deodorant lekelerini çıkartırken en iyi sonuçları almak hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Pamuklu kıyafetlerden deodorant lekesi nasıl çıkarılır

Kıyafetlerinizdeki beyaz izler, genellikle deodorantınızdaki içerikler tarafından ortaya çıkar. Bu beyaz, tebeşir izini andıran lekeler renkli pamuklu tişörtleriniz üzerinde gerçek bir problem oluşturabilirler, ancak panik yapmayın! Gardırobunuzdaki en sevdiğiniz kıyafetleri Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ ile tekrar tekrar giyebilirsiniz.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici
VANISH Kosla MULTIPOWER soğuk suda bile lekeleri çıkarır, hijyen sağlar, renklerin karışmasını önler ve kıyafetlerdeki kötü kokuları söküp atar!

İpek kıyafetlerdeki deodorant lekesi nasıl çıkarılır

İpek gibi hassas materyallerden deodorant lekelerini çıkarmak için, pamuk ile aynı talimatları izleyin. İpeğe normal giysiler gibi müdahalede bulunulabilir, çünkü çok yönlü Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ hem ipek ve yün gibi kumaşlarda hem de gündelik kullanıma yönelik kumaşlarda kullanılabilir. 4 etkili formülü kumaşlara nazik ancak kirlere sert davranır ve böylece giysilerinize en iyi şekilde bakım yapılmasını sağlar. İpek giysileriniz ister açık renklere sahip olsun ister siyah veya beyaz olsun, formülümüz renklere karşı güvenlidir ve soğuk yıkamada bile deodorant lekelerini çıkartabilir.

Genel tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.