Haftalık alışveriş listenizi yazmaktan, önemli notlar tutmaya veya bir toplantı sırasında sıkıntıdan karalama yapmaya kadar; mürekkepli kalemler ve benzerleri her gün kullandığımız nesnelerdi; ta ki mürekkebi sızana kadar. Kalemlerin ortaya çıkardığı mürekkep temalı talihsizlikler hepimizin başına gelmiştir; boya dökülür ve en sevdiğimiz giysilerimiz üzerinde korkunç bir leke bırakır, ancak Vanish sayesinde gömleklerden, pamuklulardan ve ketenlerden mürekkep lekelerini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Vanish boya lekelerini kolay talimatları izleyerek çıkarmanızı sağlar; tek yapmanız gereken en iyi sonuçlar için ürünü Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ ile ön işlemden geçirmek ve sonrasında normal şekilde yıkamak. Farklı kumaşlardan mürekkep lekelerini nasıl çıkarabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Kıyafetlerdeki mürekkep lekesi nasıl çıkar

Bir mürekkepli kalemin talihsiz şekilde patlaması veya kurumamış olan mürekkebin sürtmesiyle ortaya çıkan lekelerde, mürekkep lekesi olmuş kıyafetlerinizi gözden çıkarmak başta mantıklı gelebilir. Ancak merak etmeyin, Vanish Kosla Multipower'ın 4 etkili formülü bir ön işlemden geçirme ve yıkama ile en zorlu mürekkep lekeleriyle başa çıkabilecek kadar güçlüdür. Tek bir yıkamayla soğuk suda bile ekeleri çıkarır, renkleri birbirine karıştırmaz, kötü kokuları yok eder ve hijyen sağlar.

ürekkep lekelerini pamuktan çıkarmak için tek yapmanız gereken beyazlar için Vani̇sh Kosla Multipower Kri̇stal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz ve renkliler için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz kullanmaktır. Mürekkep lekelerini çıkarmak için ovalamak iyi bir seçenek değildir. Bunun yerine başka bir bez veya havluyla mürekkebin emilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece Vanish uygulamadan önce mürekkebin yayılmasını önlersiniz.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Kumaştan mürekkep lekeleri nasıl çıkarılır

Kumaşta bir tükenmez kalem lekesi mi gördünüz? En sevdiğiniz bu üstünüzü veya yatak çarşafınızı geri dönüşüm kutusuna atmanıza gerek yok; mürekkep lekesini çıkarmak için ürün etiketi arkasındaki talimatları izleyin ve bu inatçı lekeden kurtulun. Neyse ki beyazlar için Vani̇sh Kosla Multipower Kri̇stal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz ve renkliler için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz var, gündelik giysilerde olduğu gibi hassas kıyafetlerde de kullanıma uygundur. Yani ister bir ipek bluz isterse de yünlü kazak tükenmez kaleme kurban olmuş olsun, yine de lekeyi çıkartabilirsiniz. Ek olarak, güçlü formülü kokuları ortadan kaldırır, hijyen sağlar.

Genel tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.