Çikolata lekelerinin kıyafetlerinizi veya halınızı berbat etmesine izin vermeyin. Vanish'in güçlü formülüyle lekeleri yok edin!

Çikolata, en harika lezzetlerden biridir. Pek çoğumuzun seviyor olması şaşırtıcı değil; çikolatalı dondurmalardan tutun, çikolata parçacıklı kurabiyelere ve şekerlemelere kadar, hepimiz bu lezzeti yakından tanırız. Ne yazık ki bu lezzetli tat, kumaşlarımız üzerinde üzücü bir etkiye sahip olabilir ve düşük erime sıcaklığı nedeniyle kolay leke bırakabilir.

İşte burada Vanish Kosla Multipower'ın güçlü formülü devreye girerek ilk yıkamadan itibaren lekelere müdahale eder, renkleri canlı tutar ve kokuları ortadan kaldırır. Koltuk veya halınız üzerinde çikolata lekeleri mi var? Endişelenmeyin; güçlü halı ve döşeme lekesi çıkarma spreyimizi kullanın ve dakikalar için izlerin yok olduğunu görün.

Bu türde yemek lekelerini çıkarmak için iyi bir ipucu her zaman şunu hatırlamaktır: kazıyın, sonra kurutun. Fazlalığı temizleyerek, kumaşa daha fazla yayılma şansını azaltırsınız. Temiz bir bez ile silmek, ön işlem yapmadan önce mümkün olduğunca lekeyi çıkarmanızı sağlar.

Vanish ile çikolata lekelerini farklı yüzeylerden çıkarmak hakkında en iyi sonuçları nasıl elde edeceğinizi öğrenmek için çikolata lekesi çıkarma rehberimizi okuyun.

Kıyafetlerdeki çikolata lekesi nasıl çıkar

Pamuk, kot veya diğer yıkanabilir kumaş malzemelerden çikolata lekelerini çıkarmak için çikolatanın olabildiğince fazlasını bir kaşık veya bıçakla temizleyerek başlayın. Daha sonra Vani̇sh Kosla Multipower Kristal Beyaz Toz kullanarak çikolata lekelerini çıkarın ve beyazlarınızın bembeyaz kalmasını sağlayın veya renklileriniz için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz kullanın.

Kıyafetlerdeki çikolata lekesi nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Koltuktaki çikolata lekesi nasıl çıkar

Çikolata lekelerini koltuktan çıkarmak için fazla çikolatayı bir bıçak veya kaşık ile kazıyın. Sonra, Vanish Kosla Oxi Action Leke ÇıkarıcıKoltuk Spreyi kullanın ve aşağıdaki basit adımları uygulayın.

Koltuktaki çikolata lekesi nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Oxi Action Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi

VANISH Kosla OXI ACTION Leke Çıkarıcı Koltuk Spreyi
Farklı Koltuk Kumaşlarında Etkili

Talimatlar

  1. Yüzeydeki tortuyu temizleyin.
  2. Vanish Leke Çıkarıcı Spreyi lekeye püskürtün.
  3. En fazla 5dk bekleyin ve lekeyi silin.
  4. Vanish'in koltuklar için leke çıkarıcı spreyi polyester, naylon ve pamuk karışımı başta olmak üzere birçok kumaş çeşidinde kullanılabilir.

Halıdaki çikolata lekesi nasıl çıkar

Halılar üzerindeki çikolata lekelerinin çıkarılması çok zor olabilir çünkü lekelerin üzerine basılarak halının derinliklerine işlemesi çok olasıdır! Bu nedenle, söz konusu olan halılarınız ise lekenin mümkün olduğu kadar fazlasını bir kaşık ile kazıyın. Daha sonra, koltuklarda olduğu gibi yukarıdaki adımların aynılarını Vani̇sh Kosla Halı Spreyi ile izleyerek halılarınızın en kısa zamanda kusursuz görünmesini sağlayın.

Halıdaki çikolata lekesi nasıl çıkar

Genel Öneriler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.