Kottaki lekeleri çıkarmak:

Çoğumuz için kotlar kendi gardırobumuz ve ailemizin gardıroplarında önemli bir paya sahiptir. Olmazsa olmaz dediğiniz ve o çok güvendiğiniz kot pantolondan, en sevdiğiniz kot cekete kadar, denim her zaman güvendiğimiz bir malzemedir. En sevdiğimiz kot pantolon veya ceketler üzerinde leke keşfetmekse hayli can sıkıcıdır. Ancak panik yapmaya gerek yoktur! Vanish ile denim kıyafetlerinize sadece bir kaç adımda hayat verebilirsiniz. En iyi sonuçlar için Vanish kullanarak ön işlem, suya bastırma ve daha sonrasında yıkamayı öneririz.

Peki güzel haber nedir? Vanish Kosla Multipower çok yönlü faydaya sahiptir; lekeleri ve kokuları çıkarırken kıyafetlerinizin renklerini birbirine karıştırmaz. Ayrıca, hijyen sağlama özelliği ile size her yıkamada temiz bir kot sunar. Renklilere karşı tamamen güvenlidir.

Söz konusu denim olduğunda en büyük endişelerden biri zaman içerisinde renginin solmasıdır, bu da genellikle sıcak suda yıkanmasından kaynaklanır. İyi haber ise Vanish’in soğuk suda (30 °C) bile işe yarıyor olması ve böylece renkli denimlerinizi daha uzun süre muhafaza etmenize olanak sağlamasıdır.

Kotlarınız ve denim giysilerinizin ilk aldığınız günkü gibi kalmalarını sağlamak konusunda daha fazla tüyo için okumaya devam edin.

Mavi kottan leke nasıl çıkar

Klasik açık mavi kotlarımızdan, göz alıcı kırmızı denim ceketimize kadar renkli denim giysilerimizi olabildiğince uzun süre canlı ve güzel biçimde temiz tutmak isteriz. Ama kazalar hayatın bir parçası ve en nihayetinde bir şekilde lekelenmeleri olasıdır. Lekeleri renkli denimlerinizden çıkarmak için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz veya Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Sıvı öneririz.

Mavi kottan leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Beyaz kottan leke nasıl çıkar

Yaz ayları için beyaz bir denim şort veya güzel bir denim etek; hem tatilde hem de evdeyken güzel bir yazlık kıyafet tercihidir ama maalesef lekelenmeye de son derece müsaittir. Bu rahatsızlık verici talihsizliklere karşı, beyaz deniminizi, 50. yıkamadan sonra bile* lekesiz ve bembeyaz beyazlar için Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz ile işlemden geçirin.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Talimatlar

  1. Ön İşlem - Ölçeğin dörtte biri kadar Vanish Tozun üzerine ölçek dolacak şekilde su ekleyin ve iyice karıştırın.
  2. Karışımı tüm lekenin üzerine yayın.
  3. Ölçeğin alt tarafındaki kabarcıklardan yararlanarak Vanish'i lekeye iyice yedirin. Ürünü lekenin üzerinde 5 dakikadan fazla bekletmeyin.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.