Köri, lezzet dolu olmasıyla bilinir ve kırmızı biber tozu, zerdeçal, domates ve yağ gibi malzemeler içerir; ancak maalesef bu renkli baharatlar en sevdiğiniz kıyafetler üzerinde kalıcı bir leke bırakabilirler. Umutsuzluğa kapılmayın! Vanish ile köri lekeleri sorun olmaktan çıkar, çünkü Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici, güçlü 4 etkili formülü ile lekeleri soğuk suda bile çıkarır.

Köri lekeli eşyalarınızda en iyi sonuçlar için iki adımlı işlemi öneriyoruz: Önce ön işlemden geçirmek sonrasında deterjana ek 1 kapak Vanish Kosla Multipower ile makinede yıkamak. Renkli giysiler için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz ve beyazlarınız için Vani̇sh Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanın. Her iki formül ile soğuk suda bile lekeleri çıkarırken, mükemmel hijyene sağlanır.

VANISH ile köri lekesini çıkarmak

Vanish ile köri lekesini çıkarmak hiç olmadığı kadar kolay! Renkli kıyafetler söz konusuysa, Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ kullanarak lekelere elveda diyebilirsiniz.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici
VANISH Kosla MULTIPOWER soğuk suda bile lekeleri çıkarır, hijyen sağlar, renklerin karışmasını önler ve kıyafetlerdeki kötü kokuları söküp atar!

Genel tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız. 
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.