Renkli kıyafetlerinizde lekeleri ve kokuları yok ederken, renkleri canlı tumak için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz kullanın.

Bu parlak sarı renkli lekeleri beyaz giysilerinizden çıkarmak için ise Vani̇sh Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanın; beyazlarınızın 50. yıkamadan sonra bile bembeyaz kalmasını* sağlayın.

Vanish ile en sevdiğiniz kıyafetlerinizden yumurta lekelerini çıkarmak kolaydır. En iyi sonuçlar için ön işlem yapın veya sıradan deterjanınıza ekleyerek birlikte yıkayın.

Yumurta lekelerini kıyafetleriniz ve halılarınızdan çıkarmak hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Kıyafetlerdeki yumurta lekesi nasıl çıkar

Hayatta bazen kazalar olur. Yumurtanın sarısı tabaktan kayarsa veya aceleden dolayı üstünüze dökerseniz, sizin için bir çözümümüz var. Renkliler için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ ve beyazlar için Vani̇sh Kosla Multi̇power Kristal Beyaz Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz kullanın.

Kıyafetlerdeki yumurta lekesi nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici
VANISH Kosla MULTIPOWER soğuk suda bile lekeleri çıkarır, hijyen sağlar, renklerin karışmasını önler ve kıyafetlerdeki kötü kokuları söküp atar!

Halıdaki yumurta lekesi nasıl çıkar

Vanish, çiğ yumurta lekelerini halılardan çıkarmayı garanti edemez, ancak yumurta lekelerinin, halılarınızı berbat etmesini önlemek için bazı ipuçlarını aşağıda okuyabilirsiniz.

Halıdaki yumurta lekesi nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Halı Spreyi

VANISH Kosla Halı Spreyi
30 saniyede leke ve koku çıkarma.

Talimatlar

  1. Yüzeydeki tortuyu temizleyin.
  2. Vanish Kosla Halı Spreyi lekeye püskürtün.
  3. En fazla 5dk bekleyin ve lekeyi silin.

İpuçları

Anında temizleyin: Halınıza bir yumurta düşürdüyseniz veya yumurtanın sarısı tişörtünüze sıçradıysa, lekeyi temiz bir bezle mümkün olduğunca çabuk çıkarmaya çalışın. Bu, lekenin yerleşmesi şansını azaltacaktır. Kazıyın: Yumurta kurumuşsa, Vanish ile müdahale etmeden önce bir kaşığın (halınıza ve giysinize zarar vermeyi önlemek için) kenarıyla kazıyabildiğiniz kadarını kazıyın.

Genel tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.

Ek leke çıkarma ipuçları