Küçük kedi ve köpek dostlarımız arada sırada kaza yapmaktan kendilerini alıkoyamazlar, özellikle de tuvalet eğitimini yeni aldıklarında; bu nedenle bu kazalarla başa çıkmak biz evcil hayvan sahiplerine düşer.

Neyse ki Vanish Kosla Multipower içerisindeki güçlü formül ile evcil hayvan kokularını çıkarırken lekeleri de ortadan kaldırır ve renkleri karıştırmaz. Yıkama sırasında hijyen sağlayarak kıyafetlerin temiz ve mis gibi kokmasını sağlar. Kedi veya köpek idrarı kokularının nasıl çıkarılacağını bildiğinizde, onlarla güzel zaman geçirmeye odaklanabilirsiniz.

Evcil hayvan kokuları nasıl çıkar

Kumaştan köpek veya kedi idrarını çıkarmak istemeniz fark etmeksizin uygulanması gereken yöntem aynıdır. Renkliler için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ve beyazlar için Vani̇sh Kosla Multipower Kri̇stal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanın. Bu ürünler liflerin derinliklerindeki kokuları yok eder ve soğuk suda bile lekeleri de çıkarır.

Evcil hayvan kokuları nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

İpuçları

Hızlı davranın. Bu çok önemli ilk adımdır. Ne kadar hızlı müdahale ederseniz, kedi veya köpek kokusundan kurtulma olanağınız o kadar artar.

 

  1. Etkilenen bölgeyi önce soğuk, temiz suyla durulayın. Daha sonra bölgeyi kuru kağıt havlularla kurulayın (ovalamaktan ziyade bastırarak); ovalamak kokuyu malzemenin daha derinlerine itebilir.
  2. Ön işlem yapın. Kokulu giysilerinizi doğrudan makineye atarsanız, kokunun yerleşmesi ve hatta makinedeki diğer her şeye yayılması riskiyle karşılaşırsınız. Köpek ve kedi idrarı kokularını olabildiğince çıkarmak için Multipower formülümüz ile ön işlem yaparak bunu önleyin.
  3. Soğuk su kullanın. Giysileri çamaşır makinenize (tek başlarına) koyduğunuzda, kokuyu daha da inatçı hale getirecek sıcak suyun aksine 30 °C gibi soğuk ayar kullanmak istersiniz.
  4. Havalandırarak kurutun. Tamburlu/makineli kurutma yerine bunu tercih edin çünkü ısı, kokunun kalıcı olarak yer etmesine sebebiyet verebilir.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.