Koltuk altı teri ve bununla ilintili vücut kokusu hayatın önüne geçilemez bir gerçeğidir. Korku, heyecan veya yalnızca uzun, sıcak bir yaz gününü sonucudur ve ne siz, ne renkli ne de beyaz giysileriniz buna karşı güvende değildir. Ama Vanish ile, kıyafetlerinizden ter kokularını çıkarmak hiç olmadığı kadar kolaydır. Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici 4 etkili gücü sayesinde; lekeleri ve kokuları çıkarırken renklerin karışmasını önler ve hijyen sağlar!

En iyi sonuçları elde etmek için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici veya Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz ile üç adımlı bir işlemi öneririz.

Ter dahil olmak üzere vücut kokularını çamaşırlardan çıkarmak için tek yapmanız gereken ön işlemden geçirmek, suya bastırmak veya yıkama sırasında kullanmaktır.

Kıyafetlerinizden yıkama sırasında kokuları çıkarma hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Kıyafetlerdeki ter kokusu nasıl çıkar

Terlemek, vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olur ancak kıyafetlerin liflerinin derinliklerine sızmak ve orada kalmak gibi bir etkisi de vardır! Ama endişeye gerek yoktur çünkü renklilerinizde Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendiri kullanmak, inatçı kokuları çıkarır. Tek yapmanız gereken her yıkamanızda deterjana ek bir kapak kullanmaktır.

Kıyafetlerdeki ter kokusu nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

İpuçları

İyi bir deodoranta yatırım yapın: günlük olarak bol miktarda deodorant kullanmak, siz ve giysiniz arasında bir koku koruması katmanı oluşturur ve kendinizi gün boyunca temiz hissetmenizi sağlar.

İpuçları

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.