Özel kıyafetler, günlük iş kıyafetleri veya en sevdiğiniz “parti” elbiseniz; sevdiğiniz kıyafetlerin uzun süre dayanmasını istersiniz. Kıyafetleriniz sizinle birlikte pek çok şey yaşarlar, bu nedenle de Vanish Kosla Multipower'ın 4 etkili gücü kıyafetlerinizin ömrünü uzatabilmeniz için sizinle!

Renkliler için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici veya beyazlar için Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanarak ön işlemden geçirerek, suya bastırarak veya yıkama sırasında kullanarak uygulayın.

Kıyafetlerin ömrünü uzatmak hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Beyaz kıyafetlerin ömrü nasıl uzatılır

Yepyeni kıyafetler harika gözükür ve harika bir his verirler. Ancak, doğru bakım olmadan, bu şekilde uzun süre kalamazlar. Bu sararma sorununa bir çözüm vardır, Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kıyafetlerinizin lekelerini soğuk suda bile çıkarır, kötü kokuları yok eder ve hijyen sağlar. Ancak sararmaların önüne geçmek için mükemmel bir çözümdür çünkü 50.yıkamadan sonra bile beyazlarınız bembeyaz* kalır.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Beyaz kıyafetlerin ömrü nasıl uzatılır

Çamaşır suyundan kaçının

Beyazlarınızda çamaşır suyu kullanmanın onları eski beyaz günlerine döndürebileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu en sevdiğiniz kıyafetlerinizi sarartabilir. Vanish ürünleri klorlu çamaşır suyu içermez, bu da beyazlarınızın yıkamadan sonra beyaz kalmasının sebebidir.

Renkli kıyafetlerin ömrü nasıl uzatılır

Renkli kıyafetlerinize bakım yapmak beyazlarınızı yıkamak kadar kolaydır. Tek yapmanız gereken şey Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici kullanmaktır.

Renkli kıyafetlerin ömrü nasıl uzatılır

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

İpuçları

Lekelere hızlı müdahale edin: Lekelerinize Vanish ile ne kadar erken müdahale ederseniz, giysinizi kurtarma ve ömrünü uzatma şansınız o kadar fazla olur.

Havalandırarak kurutmayı tercih edin: Sıcaklık, giysinizde hasara sebebiyet verir ve eşyalarınızı çekme riskiyle karşı karşıya bırakır. Bunun önüne geçmek için çevre dostu seçeneği tercih edin ve giysilerinizi kurumaları için dışarı asın.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.