Kıyafetlerinizin solmasını, renklerinin karışmasını önlemek Vanish ile çok kolay! Vanish Kosla Multipower'ın 4 etkili gücü, soğuk suda bile lekeleri çıkarırken renkleri birbirine karıştırmaz. Kötü kokuları yok eder ve hijyen sağlar.

6 adımda kıyafetlerin solmasını önleyin

Isı, sürtünme, kumaş yıpranmaları... Kumaş solmalarının nedenini bildikten sonra, bir kaç yıkama ipucu ile onlarla kolayca başa çıkabilirsiniz, ister pamuklu giysilerinizin renklerini kaybetmelerini önlemek isteyin, isterseniz de siyah kotunuzun siyah kalmasını isteyin. Her şeyi adım adım açıklayan bu kılavuzdaki adımları izleyin:

 

 1. Bakım etiketi talimatlarını izleyin. Baştan itibaren doğru yöntemi seçmek solmaların önüne geçebilir.
 2. İçini dışına çevirin. Bu özellikle de siyah kotların solmasını engellemek için çok önemli bir adımdır ama tüm giysiler dış fiberlerinin korunmasından fayda sağlarlar.
 3. Daha soğuk su sıcaklıkları tercih edin. Sıcak su, giysilerin solmasının başlıca sebebidir. Vanish Kosla Multipower formülüyle, 30 °C’de bile iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.
 4. Hassas program kullanın. Çalkalanmayı azaltmak, renkli ve siyahlarda solmayı engellemek için önemli bir adımdır.
 5. Makinenizi aşırı yüklemeyin. Bu da sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olur ve makinanız giysilerinize daha yumuşak davranır.
 6. Havalandırarak kurutun. Siyah giysilerin sadece yıkama sırasında solmasını değil, aynı zamanda kurutma sürecini de ele alıyoruz. Tamburlu kurutma/kurutma makinesi kullanma da solmaya katkıda bulunur, bu nedenle mümkün olduğunca giysileri iç mekanlarda asarak kurutun. Dışarıda olması gerekiyorsa, güneşin onları soldurmaması için giysilerin içinin dışına çevrildiğinden emin olun.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Genel Tavsiyeler

 • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
 • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
 • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
 • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
 • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
 • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.