İster rengarenk bir gömlek, ekose kumaşlı etek veya en sevdiğiniz sarı tişört olsun, kıyafet dolabınıza renkleri dahil etmek her mevsimde eğlenceli olabilir. Ancak, kıyafetlerinizin renkleri zaman içerisinde yıpranma ve sık yıkanma yüzünden solabilir ve canlılığını yitirebilir. Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici 4 etkili formülü sayesinde lekeleri ve kokuları çıkarırken, kıyafetlerinizin renklerinin karışmasını önler. Ayrıca, yıkama sırasında derinlemesine temizlik sağlar.

Renklileri yıkarken en iyi sonuçlar için ön işlemden geçirebilir, suya bastırabilir ve sonra Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ile yıkayabilirsiniz.

Renkli kıyafetler için VANISH nasıl kullanılır?

Renkli giysilerinizi en iyi şekilde muhafaza etmenin yolu bir sır değildir. Vanish Kosla Multipower formülümüz renkleri soldurmadan güvenle kullanılmak üzere özel tasarlanmıştır, karşılığında da onları daha uzun süre canlı tutmanızda size yardımcı olurlar. Vanish ile renklerin solmasını önlemek için ürün etiketindeki talimatlara uyun.

Renkli kıyafetler için Vanish nasıl kullanılır?

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

İpuçları

Etikete bakın: Etiket, giysilerinize dikilmiş ve onlara nasıl bakım yapmanız gerektiğini belirten bir kopya kağıdıdır.

Riske girmeyin; bir etiket renkli giysinizin yalnızca kuru temizlemeyle temizlenebileceğini söylüyorsa, profesyonel bir temizlemeciye götürün.

Havalandırarak kurutun: Kurutma makinesinin sıcaklığı, giysilerinizdeki renk pigmentlerine sandığınızdan daha çok zarar verebilir. Doğal yolu tercih edin eşyalarınızı korumak için ve yıkanmış giysilerinizi havalandırarak kurutun.

İpuçları

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.