Hepimiz temiz duştan çıktığımızda, mis gibi kokan bir havlunun verdiği hissiyatı severiz ama zaman içerisinde soluk görünmeye başlayabilirler. Neyse ki Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz ile istenmeyen lekeleri beyaz havlularınızdan çıkartıp onları daha beyaz hale getirebilirsiniz, 50. yıkamadan sonra bile*. Ayrıca, formüşümüz, kokuları yok ederken, maksimum hijyen sağlar.

Temizlik sırasında en iyi sonuçlar için ön işleme tabi tutabilir, suya bastırabilir ve sonra deterjanınıza ek Vani̇sh kullanarak yıkayabilirsiniz.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Renkli havlular nasıl yıkanır

Havlularımızı düzenli yıkayarak onların hem hijyenik olmalarını hem de temiz kokmalarını isteriz, ama düzenli yıkamak maalesef zaman içerisinde renklerinin solmasına neden olabilir. Vanish Kosla Multipower formülü havlularınızın temizlenmesine yardımcı olur.

Renkli havlularınızda lekelerden kurtulmak için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici kullanın ve lekelere veda ederken kokuları da çıkarın!

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

İpuçları

Havluları kurutma makinesinde kurutmayın: Havlularınızı kurutma makinesine yerleştirmek onlara zarar verir ve suyu daha zor emmelerine sebep olur. Onları kurumaları için asın ve daha uzun süre yeni hissine ve görüntüsüne sahip olsunlar; böylece onları sık sık değiştirmeniz gerekmez.

Genel tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.