Kıyafetlerinizi üzerinize geçirip, yıkanmış olmalarına rağmen yine de koktuklarını fark etmekten daha sinir bozucu bir şey var mıdır? Ne yazık ki, bu en sevdiğimiz tüm kıyafetlere olabilir ama Vanish ile kokuları çıkararak çamaşırların tertemiz kokmasını sağlayabilirsiniz.

En iyi sonuçları elde etmek için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici kullanın. Formül, çok yönlü faydalara sahiptir; soğuk suda bile lekeleri çıkarır, renkleri karıştırmaz, hijyen sağlar ve kokuları ortadan kaldırır, tek yıkamada!

Kıyafetlerin Vanish ile tertemiz kokmasını nasıl sağlayacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Kıyafetlerim neden kötü kokuyor

Maalesef, kıyafetleriniz zaman içerisinde kokmasına neden olabilecek bir dizi sebep vardır:

 

 1. Malzeme türü
  Çeşitli tekstiller ve malzemelerin gözenekli yüzeyleri nedeniyle kokuları hapsetme olasılığı daha fazladır. Genellikle başlıcaları polyesterdir, bu nedenle pamuk gibi daha fazla nefes alabilen bir kumaş tercih edin.
 2. Ter
  Kıyafetler vücut kokusuna maruz kalır ve bu lifler arasında hapis olur. Daha sonra bakteriler vücuttaki enzimleri bozulmaya uğratarak vücut kokusuna sebep olurlar, bu da bu istenmeyen kokuyu ortaya çıkarır.
 3. Çevreye maruz kalma
  Kıayfetleriniz doğal olarak sizinle birlikte her yere gelirler; bu da yiyecek, kirler ve bakteriler gibi her türlü şeye maruz kaldıkları anlamına gelir. Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ve deterjan ile bir yıkama, çamaşırlarınızın bir sonraki maceraya güzel kokarak hazır olmasını sağlar.
 4. Çamaşır makinesinden çıkarmak
  Islak veya kısmen kurumuş çamaşırları makinede bırakmak sıcak ve nemli makine içerisinde bakteri oluşumuna olanak tanır. Bu da kıyafetleriniz üzerinde bir sonraki yıkamaya kadar nahoş bir koku kalmasına sebep olur.
 5. Makineyi aşırı yüklemek
  Tek bir yıkamada çok fazla çamaşırı makineye yüklemek, onların düzgün temizlenmemesi anlamına gelir. Çamaşırların makine içinde hareket etmesi için yeterli alan olmayacaktır ve etkili bir yıkama için yeterince su ve deterjan da olmayabilir.
 6. Kötü kokan bir çamaşır makinesi
  Maalesef çamaşır makineleri de kendi kendini temizlememektedirler ve sizden bakım görmeye ihtiyaçları vardır. Sıcak ve nemli çamaşır makinesi, küf oluşumu için mükemmel ortam sağlar. Ayrıca çamaşırlarınızdaki kirler makinenizi tıkayabilir ve bir sonraki yıkamadaki onlara aktarılabilir.
Kıyafetlerim neden kötü kokuyor

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Kıyafetlerdeki kötü kokular nasıl çıkar

Kötü kokan kıyafetlerle karşılaşmanızın sebebi ne olursa olsun, kokuları Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ile çıkarabilirsiniz.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Talimatlar

 1. Deterjan gözünde deterjana ek olarak kullanıma uygundur
 2. Normal lekeler için 50ml, zorlu ve kurumuş lekeler için 100ml
 3. Önemli: Yıkamadan önce her zaman ambalajın arkasındaki talimatları ve giysideki etiketi okuyun.

Genel Tavsiyeler

 • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
 • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
 • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
 • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
 • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
 • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.