Nereye giderseniz gidin, ayakkabılarınız sizinle gelir ve bu nedenle çok yıpranırlar. Gece şehirde dışarı çıkmak, köpek gezdirmek veya sabah işe gitmek; en sevdiğiniz ayakkabılar bolca toz toprak ve çamurla temasa girerler. Neyse ki bunlar Vanish’in başa çıkamayacağı şeyler değildir. 4'lü etkiye sahip formülü ile Vanish Kosla Multipower istenmeyen lekeleri çıkarırken, renkleri canlı tutar.

Ayakkabılarınızı ve botlarınızı temizlemenin zorlu bir iş olmasına gerek yoktur. Kullanım talimatlarını takip ederek kir ve kokulardan arınmış ayakkabılarınızla keyifle yürüyebilirsiniz. En iyi sonuçlar için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ kullanmanızı öneririz.

Ayakkabılarınıza bakım yapmak konusunda daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Ayakkabıdan leke nasıl çıkar

En sevdiğiniz ayakkabılarınız üzerinde rahatsız edici bir leke görmek son derece sinir bozucudur. Ancak, Vanish’in güçlü formülü sayesinde yeni bir çift ayakkabı almaya gerek kalmaz. Kumaş veya kanvastan yapılmış ayakkabılardan lekeleri veya kokuları çıkarmak ve renkleri de canlı tutmak için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz veya Vani̇sh Kosla Multi̇power Kristal Beyaz Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz ile ön işlem yapabilirsiniz.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Deri ayakkabıdan leke nasıl çıkar

Vanish, farklı kumaşlardaki bir dizi lekeyle başa çıkabilse de, deri ayakkabılar veya botlar üzerindeki lekeleri çıkarmak için kullanmayın.

İpuçları

Ayakkabılarınızı fırçalayın: Herhangi bir lekeyi çıkarmadan önce, lekenin yayılmasını önlemek için kirin fazlasını fırçalayarak veya kazıyarak çıkardığınızdan emin olun. Ama bunu yaparken hasar oluşturmamak için dikkatli olmayı unutmayın.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.