Çantalarımız epey yük taşımaktadır. Okuldan eve dönünce yere atılmaktan tutun, antrenmana giderken kötü havaya maruz kalmaya veya kapağı kaybolmuş bir rujun rengine bulanmaya kadar; en sevdiğiniz çantanızın özel ilgiye ihtiyaç duymasının pek çok nedeni vardır.

Vanish sayesinde bu mümkün. Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz kullanarak lekeleri ve istenmeyen kokuları plastik çantalar, ve spor çantalarından çıkarın. En iyi sonuçlar için lekeyi ön işleme tabi tutmanızı ve sonra normal şekilde yıkamanızı öneririz.

Çantalardan istenmeyen lekeleri çıkarmak hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Okul çantasından leke nasıl çıkar

El çantanızın çok şeye maruz kaldığını düşünüyorsanız, bir de çocuğunuzun okul çantasının halini göz önüne getirin. Potansiyel yoğurt patlamalarından, çamurlu beden eğitimi dersi giysilerine ve kötü kokulara kadar her şey olabilir. Okul çantalarını Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz ile lekesiz ve tertemiz kokan şekilde tutmak için her yıkamanızda deterjana ek olarak kullanın.

Önerilen

 Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

İpuçlar

Yıkamadan önce silkeleyin. Çantayı boşalttıktan sonra, çantanızın dibinde bulunan kırıntılar, toz ve kiri çıkarmak için vakit ayırın.

Çamur veya toprak gibi kurumuş lekeleri çıkarırken, leke çıkarmayı denemeden önce bir kaşığın kenarını kullanarak çıkarabildiğiniz kadar fazlasını kazıyın.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.

Leke çıkarmak için daha fazla ipucu