İç çamaşırındaki ve narin kıyafetlerdeki lekeleri çıkarmak:

İpek eşarplardan yüzde yüz yün kazaklara kadar, hassas giysilerimiz biraz daha fazla sevgiye ihtiyacı vardır. Bu nedenle en sevdiğiniz ipekli bluzunuz veya gömleğiniz üzerinde bir leke bulduğunuzda, giysiye kalıcı olarak zarar vermemek için önce doğru şeyi yaptığınızdan emin olmak istersiniz. Bu kılavuzda, iç çamaşırlarınız ve hassas giysilerinizden lekeleri çıkarmak için en iyi yolu önereceğiz.

İç çamaşırlar ve hassas giysiler de dahil günlük giysilerde kullanmak üzere tasarlanmış Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ kullanarak ilk seferde bile olağanüstü leke çıkarmanın avantajından faydalanabilirsiniz.

Daha fazla genel öneriler için okumaya devam edin.

Narin kıyafetlerden lekeler nasıl çıkarılır

Hassas kıyafetlerdeki lekeleri çıkarmayı çok istesek de onları temizlemek son derece zordur. Üstelik hassas kumaşlar çoğu zaman yüksek maliyetli olduğu için de onlara son derece iyi bakmaya çalışır ve sert kimyasallar kullanmamaya çalışırız.

Narin kıyafetlerden lekeler nasıl çıkarılır

İç çamaşırlarından leke nasıl çıkar

İster pamuklu külotları isterseniz de ipek iç çamaşırları tercih ediyor olun; iç çamaşırlarından lekelerin nasıl çıkarılacağını bilmek çok derece faydalıdır. Öncelikle, iç çamaşırınızı iyi tanıyın! İç çamaşırın rengi, kumaşı ve türü ona nasıl müdahale etmeniz gerektiğini etkiler. Yıkamadan önce etiketi kontrol ettiğinizden emin olun. Kullanması güvenli olduğunda, Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ kullanarak ürününüze ön işlem yapın:

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Talimatlar

  1. Ön İşlem - Lekelerin üzerine 1 çay kaşığı (2 ml.) Vanish Kosla Multipower dökün.
  2. En fazla 10 dakika çamaşırlarınızı bu şekilde bekletin.
  3. Daha sonra çamaşır makinenizin deterjan bölümüne deterjanınıza Vanish Kosla Multipower ekleyip normal yıkamanıza devam edin.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.