Gömlekler, gardırobumuzun vazgeçilmez bir parçasıdır; düz beyazlardan, canlı renklilere kadar, tüm hafta boyunca bizimledirler. Gömleklerimizi sık giydiğimiz için öğlen yemeklerinde yemek veya kahve dökülmelerine maruz kalabilirler, bu da istenmeyen kahve lekeleri veya yemek lekeleriyle sonuçlanabilir. Bunlara ek olarak bir de kıymetli takım gömleklerimiz vardır ve bunlar sadece yılda bir kaç defa, özel günlerde çıkarlar; yine de bir etkinlikten eve üzerimizde rahatsızlık verici kırmızı şarap lekesiyle dönmeyi başarırız!

Neyse ki Vanish, lekeleri gömleklerden çıkarmayı kolaylaştırır. Üç basit adım arasından seçim yapın; ön işlem, suya bastırma veya makinede yıkama. Sıvı veya Toz formunda mevcut olan güçlü Multipower formülü, en zorlu lekelere müdahale etmekteki stresi bile ortadan kaldırır.

Bu çirkin lekelerle Vanish ile başa çıkarken en iyi sonuçları almak için ipuçlarımızı okuyun.

Renkli gömlekten leke nasıl çıkar

Renkli gömleklerden lekeleri çıkarmak için hızlı etki gösteren Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ürünümüzü kullanın. Çok zorlu lekelerde en iyi sonuçlar için, adımlardan seçiminizi yapın: ön işlem, suya bastırma veya makinede yıkama. Hafif lekeler için direkt makinede yıkama yapabilirsiniz.

Renkli gömlekten leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Beyaz gömlekten leke nasıl çıkar

Beyaz bir gömlek, her gardırobun vazgeçilmezidir, bu nedenle de lekelerin nasıl çıkarılacağını bilmek ve her giydikten sonra onların temiz ve beyaz kalmalarını sağlamak önemlidir.

İyi haber, Vani̇sh Kosla Multipower Kri̇stal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz yalnızca lekeleri çıkarmakla kalmayıp, beyazların 50.yıkamadan sonra bile bembeyaz* kalmasını sağlar.

Renkli gömleklerde olduğu gibi, son derece kötü veya yerleşmiş lekelerde en iyi sonucu elde etmek için kullanım talimatlarını takip ederek ön işlemden geçirin ve sonra yıkayın. Hafif lekeler için direkt makinede yıkama yapabilirsiniz.

*grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Beyaz gömlekten leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz
VANISH'ten beyazlarınız için en iyisi! VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, 4 etkili gücü ile beyazlarınıza hayat verir.

Talimatlar

  1. Deterjan gözünde deterjana ek olarak kullanıma uygundur.
  2. Normal lekeler için 1/2, zorlu ve kurumuş lekeler için 1 ölçek sıradan deterjanınıza ekleyerek makinenizde yıkayın.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.

Leke çıkarmak için daha fazla ipucu