Ufaklıklarımız yeni kışlık ceketlerinde lekelerle okuldan dönmesi çok olasıdır. Yalnızca pahalı oldukları ve uzun süre dayanmaları gerektiği için değil, aynı zamanda montlar ve ceketlerin diğer kıyafetlere göre daha zor temizlendiğine dair genel bir algı da olduğundan bu durum bizi üzebilir. Ancak, Vanish ile durumlar böyle olmak zorunda değil!

4'lü etkiye sahip Vanish Kosla Multipower formülümüz en zorlu lekeleri bile ilk seferde çıkarırken, renkleri canlı tutma ve kokuları ortadan kaldırma gücüne sahiptir. Sıvı veya toz şeklindeki ürünümüzü kullanabilirsiniz. Her iki formül ile de hijyen sağlanır, bu da ceketlerinize her yıkamada derinlemesine temizlik sağlar.

Lekelerinizi çıkarmak için ön işlemden geçirebilir, suya bastırabilir veya yıkama sırasında Vanish kullanabilirsiniz, ancak kıyafetin bakım etiketini kontrol etmeyi unutmayın. Ceketiniz makinede yıkanabilir değilse, lekeyi dikkatlice ön işleme tabi tutun ve sonra durulayarak işlemi tamamlayın.

Lekeleri bir dizi materyalden çıkarmak hakkında en iyi ipuçlarımız için kumaş lekesi çıkarma makalelerimize göz atın.

Açık renkli ceketten leke nasıl çıkar

İnce ceketler genellikle makinede yıkanabilir, bu nedenle de basit bir lekeyle uğraşıyorsanız Vanish’i sıradan yıkamanızda kullanmayı öneririz. Eğer inatçı veya kurumuş bir lekeyse, giysiyi ön işlemden geçirmenizi ve suya bastırmanızı, sonrasında sıradan bir şekilde yıkamanızı (eğer etiketi makinede yıkanabileceğini söylüyorsa) öneririz. Renkli ceketler için: İster en sevdiğiniz kırmızı montunuz, isterse de yaz geceleri için en sevdiğiniz parlak turkuaz ceketiniz olsun, gardırobumuza biraz renk katan tüm giysilere değer veririz. Bu nedenle onlardan lekeleri kolayca ve renklerine zarar vermeden çıkarmak istememiz doğaldır. Bu nedenle renkli ceketler için zorlu lekeleri hedef alırken kıyafetlerin renklerini canlı tutan Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ kullanmanızı öneririz.

Açık renkli ceketten leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Beyaz ceketten leke nasıl çıkar

Beyaz ceketler, yaz barbeküleri için harikadır, ancak açık renkli olmalarından dolayı lekeler söz konusu olduğunda hata affetmezler!

Bu nedenle beyaz ceketler söz konusu olduğunda, yıkarken bembeyaz kalmalarını sağlamak için Vani̇sh Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanmanızı öneririz!

Renkli gömleklerde olduğu gibi, son derece kötü veya yerleşmiş lekeler için ön işlem talimatlarını uygulamanızı öneririz.

Beyaz ceketten leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz
VANISH'ten beyazlarınız için en iyisi! VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, 4 etkili gücü ile beyazlarınıza hayat verir.

Talimatlar

  1. Deterjan gözünde deterjana ek olarak kullanıma uygundur.
  2. Normal lekeler için 1/2, zorlu ve kurumuş lekeler için 1 ölçek sıradan deterjanınıza ekleyerek makinenizde yıkayın.

Kışlık ceketten leke nasıl çıkar

Kışlık montlar daha ağırdır ve bu nedenle makinede yıkanmaları daha zordur. Ama makinede yıkanabilir olanlar için yukarıdaki adımların aynılarını takip edebilirsiniz. Makinede yıkanamayanlar içinse Vanish toz veya sıvı ile ön işlem yapmak ve sonra soğuk suyla durulamak, gerekli olduğu durumlarda ise bu adımları tekrar etmek yeterlidir.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.