Kapüşonludaki ve tişörtteki lekeleri çıkarmak:

Pek çoğumuz günlük giysilerimizi her şeyden fazla giyeriz; bu yüzden kazalar olduğunda onları yeniden lekesiz hale getirmek için ne yapmak gerektiğini bilmek son derece önemlidir. İşte Vanish burada devreye girer! Vanish Kosla Multipower'ın 4 etkili formülü soğuk suda lekeleri çıkarırken kötü kokuları yok eder, ve renklerin karışmasını önleyerek kıyafetlerinizin ömrünü uzatır.

Pamuk veya pamuk karışımlı kapüşonlularınız ve tişörtlerinizden lekeleri çıkarmakta en iyi sonuçlar için Vanish’i ön işlem yaparak, suya bastırarak veya makinede deterjan gözüne deterjan ek olarak ekleyerek kullanın. Hem beyaz hem de renkli tişörtler ve kapüşonlularda en iyi sonuçları almakta detaylı talimatlar için okumaya devam edin.

Renkli kapüşonlu ve tişörtten leke nasıl çıkar

Parkta geçirilen bir günde erimiş dondurma lekelerinden, en sevdiğiniz gömleğe dökülen içecek lekelerine kadar, lekeli kazalar günlük bir tehlikedir.

Kötü veya yerleşmiş lekeleri renkli kapüşonlularınızdan ve tişörtlerinizden çıkarmak için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ Toz kullanın.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Beyaz kapüşonlu ve tişörtten leke nasıl çıkar

Yeni yıkanmış beyaz tişörtümüzü giymeyi hepimiz çok severiz. Ancak her kıyafette olduğu gibi, küçük kazalardan kaçınmaya ve ne kadar engel olmaya çalışsak da lekelenmeye müsaittir.

En hata kabul etmeyen renklerde bu lekelerle başa çıkmak için size 50. yıkamadan sonra bile bembeyaz beyazları* sunacak, kötü kokuları yok edecek ve bir yandan da lekeleri çıkarma sihrini gösterecek Vani̇sh Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanın!

*grileşmiş  kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterir

Beyaz kapüşonlu ve tişörtten leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz
VANISH'ten beyazlarınız için en iyisi! VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, 4 etkili gücü ile beyazlarınıza hayat verir.

Talimatlar

  1. Deterjan gözünde deterjana ek olarak kullanıma uygundur.
  2. Normal lekeler için 1/2, zorlu ve kurumuş lekeler için 1 ölçek sıradan deterjanınıza ekleyerek makinenizde yıkayın.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.