İpek, pürüzsüz görüntüsü ve verdiği lüks his ile sevilen bir kumaştır. Ama en sevdiğiniz ipek kıyafetiniz üzerinde bir leke gördüğünüzde, kumaşın ne kadar da hassas olduğunu göz önünde bulundurarak, panik yapabilirsiniz. Ancak endişeye gerek yok çünkü Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici'nin ipek üzerinde kullanılması güvenlidir ve yine de lekelere karşı etkilidir. Bu kılavuz, ipekten lekeleri çıkarmak için en iyi yolları önerecektir, böylece en sevdiğiniz giysilerinizi daha uzun süre kullanabilirsiniz.

İstenmeyen lekeleri çıkarmak, renkleri canlı tutmak ve kokuları ortadan kaldırmakta en iyi sonuçlar için kıyafetinizi Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici kullanarak ön işlemden geçirin. Kıyafetinizi ön işlemden geçirdikten sonra sıradan deterjanınıza bir kapak Vanish ekleyerek çamaşır makinesinde yıkayın.

İpekten lekeleri çıkarmak hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

İpek kumaştan leke nasıl çıkar

En sevdiğiniz ipek eşarp, gömlek veya kravatınız üzerinde bir leke keşfetmek, herkesin gününü keyifsiz hale getirebilir. Neyse ki Vanish ipekteki lekeleri çıkarmak için size yardımcı olabilir. En iyi sonuçlar için ön işlem talimatlarına uyarak Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici kullanmanız yeterlidir.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

İpuçları

Sıcaktan uzak tutun: Her türde ipek için evrensel bir ipucu, tamburlu kurutmadan uzak tutmaktır çünkü bu narin malzemenin çekmesine neden olabilir.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.