Yemekte yaşanan dökülmelerden, oyun parkında çamur lekelerine kadar, en sevdiğiniz yünlü veya pamuklu giysiler üzerinde korkunç lekelere rastlamak çok can sıkıcıdır. Neyse ki, hala bir şans var! 4 etkili Vanish Kosla Multipower ile yün ve pamuklu kıyafetlerinizi kolaylıkla yeniden hayata döndürebilirsiniz. Yünlüler gibi hassas eşyalar üzerinde kullanılması güvenlidir ve tek yıkamada lekeleri etkili olarak çıkartır, renkleri karıştırmaz ve kokuları giderir. Ek olarak, hijyen sağlayarak kıyafetlerinizi her defasında derinlemesine temizler.

En iyi sonuçlar için etkilenen kıyafeti Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ile ön işlemden geçirin. Bunu yaptıktan sonra kıyafetinizi normal deterjanınıza ek bir kapak Vanish ekleyerek yıkayabilirsiniz.

Her leke için ortak püf noktası, lekenin yerleşmesini engellemek için olabildiğince hızlı müdahale etmektir.

İnatçı lekeleri yün ve pamuktan çıkarmak hakkında daha fazla talimat için okumaya devam edin.

Yünden leke nasıl çıkar

Kıyafetleriniz üzerinde leke görmek her zaman sinir bozucudur, ancak özellikle ipek veya yünden yapılmış narin giysileriniz üzerinde ise, daha da can sıkıcı olabilir. Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici yardımı ile en sevdiğiniz yün kazağınıza yeniden hayat vermek neyse ki mümkündür.

Yünden leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Pamuktan leke nasıl çıkar

Pamuk, en fazla kullanılan kıyafet malzemelerindendir ve bunun birçok nedeni vardır. Yumuşak, dayanıklı ve doğaldır. Kolay temizlendiği ise belirtmeye bile gerek yok.

Pamuktaki pek çok leke için genel leke çıkarma önerimize uyabilirsiniz: etkilenen bölgeyi soğuk su ile ıslatın, Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ile ön işlem yapın ve 5 dakika (en fazla) boyunca bırakın. Daha sonra tek yapmanız gereken normal şekilde, sıradan deterjanınızı kullanarak yıkamak ve deterjana ek 1 kapak Vanish kullanmaktır.

Pamuktan leke nasıl çıkar

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.