En sevdiğimiz kıyafetimizi çikolata lekesi yapmanın veya en sevdiğimiz pantolonlarımız üzerinde yağlı yemek lekeleri bulmanın hissettirdiği kötü hissi hepimiz biliriz. Ancak lekesiz kumaşların keyfini çıkarmak Vanish ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Renkliler için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ve beyazlar için Vani̇sh Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz kullanarak kıyafetlerinize hayat verin.

Vanish Kosla Multipower formüllerimiz lekelerle mücadele için hızla çalışır; yerleşmiş olan veya çıkarması son derece zorlu lekeler dahil. Bu da kıyafetlerinizin formülün hijyen sağlama özelliği sayesinde yıkama sırasında derinlemesine temizleneceği anlamına gelir. Yalnızca lekeleri çıkarmakla kalmaz, kötü kokuları ortadan kaldırır!

Kumaşa bağlı olarak inatçı lekeleri ön işlemden geçirerek, suya bastırarak veya yıkama içinde Vanish kullanarak en sevdiğiniz kıyafetlerden çıkarabilirsiniz.

Lekeleri çıkarmak hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

VANISH ile kumaştan leke nasıl çıkar

Vanish kumaş temizleyicileri, hem gündelik hem de çıkarması zor lekeler için tasarlanmıştır ancak lekeyi tamamen çıkarma şansınızı artırmak için onları nasıl kullanacağınızı bilmek de önemlidir. Vanish’i leke çıkarmak için kullanmanın farklı talimatları vardır. Her zaman ürünü kullanmadan önce bu yıkama talimatlarını takip edin.

Vanish ile kumaştan leke nasıl çıkar

Önerilen

 Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.