Yağ lekelerinin yemek yaparken veya lezzetli bir yemeği yerken ortaya çıkması kaçınılmazdır. Kızartma tavasından sıçrayan bir damla, üstünüzü berbat etmek için yeterlidir; ama bu, en sevdiğiniz kıyafetinizin çöpe gitmesi gerektiği anlamına gelmez. Dolabınızda Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ varsa, tereyağı, sıvı yağlar gibi yemek yağlarının ortaya çıkardığı zorlu yağ lekelerini çıkarmak hiç de zor değil.

En iyi sonuçlar için kıyafetinizi önce Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ ile ön işlemden geçirmenizi öneriyoruz. Daha sonra kıyafetinizi sıradan deterjanınızla her zamanki gibi yıkayın ve kusursuz bir görünüm için bir kapak Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ eklemeyi unutmayın. 4 etkili gücü ile, yağ lekelerini soğuk suda bile çıkartacak, renkleri canlı tutacak, hijyen sağlayacak ve kokuları ortadan kaldıracaktır; hepsi tek bir yıkamada!

Bir dizi kumaştan yağı nasıl çıkartabileceğinize dair tavsiyeler için okumaya devam edin.

Kıyafetlerdeki yağ lekesi nasıl çıkar

Tüm yağ lekelerini, makinede yıkanabilen kumaşlardan çıkarmak için lekeye hızlıca müdahale etmeniz gerekir. Lekenin kıyafetin diğer tarafına geçmesini engellemek için temiz bir kağıt havlu veya bez alın ve yağ lekesinin üzerine bastırın, ancak lekeyi daha da yaymamaya dikkat edin. Yağ lekesi olmuş kıyafetlerinize ön işlem yapmak en iyi sonuçları elde etmek için önemlidir. Yağ lekelerini etkili olarak çıkarmak için Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ kullanmanızı öneririz.

Kıyafetlerdeki yağ lekesi nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

İpekten yağ lekeleri nasıl çıkarılır

Lekeleri ipek kumaşlardan aynı normal kıyafetlerden çıkardığınız gibi çıkarabilirsiniz. Böylece ipek kıyafetlerinizi sıradan çamaşırlarınız gibi yıkayabilir ve Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ekleyebilirsiniz.

İpekten yağ lekeleri nasıl çıkarılır

İpuçları

Sudan kaçının: yemek yağı lekeleri söz konusu olduğunda, onlara su ile müdahale etmek doğru gelebilir ancak yağ lekeleri hidrofobiktir, bu da su moleküllerini ittikleri anlamına gelir. Bu nedenle suyu yalnızca Vanish ile lekeye müdahale ediyorsanız kullanın.

Genel tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.

Ek leke çıkarma ipuçları