Yaklaşmakta olan bir etkinlik için en sevdiğimiz kıyafetlerimizi dolabın diplerinden büyük bir hevesle çıkardıktan sonra önünde bir leke olduğunu görmek nasıl bir histir hepimiz biliriz. Sahi o lekeyi nasıl gözden kaçırmışız? Neyse ki Vanish Kosla Multipower'ın 4 etkili formülü en zorlu lekeleri bile çıkarmak için üretilmiştir; toz ürünlerimiz gündelik kumaşlar üzerinde kullanılabilirken, sıvı ürünlerimiz hassas giysiler üzerinde de kullanılabilir.

Sıvı ve toz şeklinde bulunan Vanish, en zorlu, yerleşmiş lekelere bile müdahale etmekte kullanılabilir.

Hassas elbiselerde VANISH kullanılabilir mi

Bu kumaşların hassas doğası gereği ipek veya saten kumaşlar üzerine bir şeyler dökülmesinden genellikle daha fazla korkarız; şifon veya keten gibi malzemeler de buna dahildir. Endişelenmeyin! Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇, bu premium materyaller üzerinde kullanılmaya bile uygundur ve istenmeyen lekeleri çıkarmakta hızlı ve etkili çalışır.

Hassas elbiselerde Vanish kullanılabilir mi

Renkli elbiseden leke nasıl çıkar

Solmalarından korktuğumuz için parlak ve göz alıcı renge sahip elbiselerimizi yıkamadan önce bazen endişe duyarız. Vani̇sh Kosla Multi̇power Deterjan Güçlendi̇ri̇ci̇ en zorlu lekelerle bile başa çıkarken kıymetli kumaşlarınızın rengine zarar vermemek ve renkleri karıştırmamak üzere tasarlanmıştır. Zorlu lekelerde en iyi sonuçlar için giysilerinizi suya bastırma, ön işleme tabi tutma seçeneklerine sahipsiniz. Şu basit talimatlara uyumanız yeterlidir:

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Talimatlar

 1. Ön İşlem - Ölçeğin dörtte biri kadar Vanish Tozun üzerine ölçek dolacak şekilde su ekleyin ve iyice karıştırın. Karışımı tüm lekenin üzerine yayın. Ölçeğin alt tarafındaki kabarcıklardan yararlanarak Vanish'i lekeye iyice yedirin. Ürünü lekenin üzerinde 5 dakikadan fazla bekletmeyin.
 2. Suya Bastırma - 4 litre suya (en fazla 40°C) bir ölçek Vanish Kosla Multipower dökün. Renklilerinizi en fazla 1 saat bu su içerisinde bekletin. Beyazlarınızı en fazla 6 saat bu su içerisinde bekletin. Çamaşırlarınızı sudan çıkarttıktan sonra makinede yıkayın veya iyice durulayın.
 3. Çamaşır Makinesinde Yıkama - Deterjan gözünde deterjana ek olarak kullanıma uygundur. Normal lekeler için 1/2, zorlu ve kurumuş lekeler için 1 ölçek.
 4. Önemli: Kumaşa zarar vermediğinizden emin olmak için işlem yaptığınız veya yıkadığınız her kıyafetteki etiketleri kontrol edin.

Beyaz elbiseden leke nasıl çıkar

Beyaz elbiseler yaz aylarındaki partilerde giymek için mükemmeldir ancak bu güzel, güneşi seven renk lekeler söz konusu olduğunda hatayı hiç affetmez. Neyse ki Vanish ile paniğe gerek yok.
 
Vani̇sh Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, 50. yıkamadan sonra bile bembeyaz beyazlar* sağlamak üzere tasarlanmıştır; soğuk suda bile!
 
 Beyaz elbiselerden lekeleri çıkarmakta en iyi sonuçları elde etmek için aşağıdaki basit adımları takip edin:
 
 *grileşmiş kumaşlarda sonuç değişkenlik gösterebilir

Beyaz elbiseden leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz
VANISH'ten beyazlarınız için en iyisi! VANISH Kosla MULTIPOWER Kristal Beyaz Deterjan Güçlendirici Toz, 4 etkili gücü ile beyazlarınıza hayat verir.

Talimatlar

 1. 4 litre suya bir ölçek Vanish'i ekleyin.
 2. Karışımı lekeye uygulayın, ve en fazla 5 dakika boyunca bırakın.
 3. Son olarak deterjanınıza ek bir ölçek Vanish ile makinenizde yıkamaya devam edin.

Genel Tavsiyeler

 • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
 • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
 • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
 • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
 • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
 • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.