Kadifedeki lekeleri çıkarmak:

Kadife sadece şahane görünmekle kalmaz, yumuşak dokusu tende harika bir his uyandırır. Bu nitelikleri nedeniyle, temizliği güç olabilen, bakımı zor bir malzeme olarak ün kazanmıştır. Neyse ki, bunun böyle olması gerekmez. Vanish Kosla Multipower'ın 4 etkili formülü ile istenmeyen lekeleri çıkarabilir, renklerin karışmasını önleyebilir ve kötü kokuları ortadan kaldırabilirsiniz.

İstenmeyen, inatçı lekeleri ve kokuları kadife eşyalarınızdan çıkarmanıza yardımcı olur; tek yapmanız gereken deterjanınıza ek 1 kapak Vanish eklemek ve derinlemesine hijyenin keyfini çıkarmaktır. Her zaman ambalaj üzerindeki talimatları okuyun. Kadifenizi en iyi şekilde temizlemenin ve bakımını yapmanın yolu için okumaya devam edin.

Kadife kıyafetlerden leke nasıl çıkar

En sevdiğiniz kadife kıyafetiniz üzerinde bir leke gördüğünüzde tadınız kaçar. Ama endişeye gerek yok! En sevdiğiniz kadife kıyafetleriniz üzerindeki ter, yağ, makine yağı veya makyaj malzemesi gibi lekeleri geçmişte bırakmak için Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Sıvı; meyve suyu, deodorant veya saç boyası lekesiyse, Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz kullanın.

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

İpuçları

Katlanmalardan kaçının: çıkarması zor kırışıklıklara sebebiyet verebileceği için katlanmalardan kaçının. Kadife eşyalarınızı asmak onların keyfini daha uzun çıkarmanız anlamına gelir.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.