Pamuk ile kıyaslandığında keten daha güçlü ve ağır bir malzemedir ve bu nedenle yatak takımları, masa örtüleri ve mendiller için sıklıkla tercih edilir. Bu nedenle, keten eşyalarınız dayanıklı görevlere daha yatkındır; büyük bir aile yemeğinde masanızı korumak veya geceleri sizi sıcak tutmak gibi. Vanish ketenlerinizi lekelerden arındırmaya yardımcı olabilir ve böylece onları daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici 4 etkili formülü ile tek bir yıkamada lekeleri ortadan kaldırır, renkleri birbirine karıştırmaz ve kötü kokuları yok eder. Ayrıca, derinlemesine hijyen sağlar. En iyi sonuçları almak için tek yapmanız gereken kullanım talimatlarını takip ederek ön işlemden geçirme, suya bastırmak veya yıkama sırasında kullanmaktır.

Zorlu lekeleri ketenlerinizden çıkarmak hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Keten masa örtüsünden leke nasıl çıkar

Masa örtünüz masanızı korumak için kahvaltıdan akşam yemeğine kadar fazla mesai yapar. Kapsamlı bir Türk usulü pazar kahvaltısından, Ramazan sofralarına; yiyecek ve içeceklerin keten masa örtünüze dökülmesi son derece olasıdır. Masa örtülerinizden çıkarmakta ön işlem yapmak size en iyi şansı verecektir. Meyve suyu veya salça lekeleri gibi izleri masa örtünüzde görürseniz, Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz ile ön işlem yapabilirsiniz; yemek yağı lekeleri söz konusu olduğunda Vanish Multipower Deterjan Güçlendirici Sıvı size yardımcı olur.

Keten masa örtüsünden leke nasıl çıkar

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici Toz

Keten kıyafetlerden lekeler nasıl çıkarılır

Canlı gömlekler, rahat pantolonlar veya güzel ceketler; keten giymenin sonsuz şekli vardır. Ama en sevdiğiniz kıyafetiniz lekelendiğinde, bu durum canınızı sıkar. Ter ve makyaj malzemesi gibi lekeleri keten giysilerinizden çıkarmak istiyorsanız, yıkamadan önce Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici ile ön işlemden geçirin. Leke deodorant veya saç boyası gibi bir şeyden kaynaklanıyorsa, Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici Toz başvurmanız gereken ön işlem ürünüdür. Şu basit adımları takip etmeniz yeterlidir:

Önerilen

Vanish Kosla Multipower Deterjan Güçlendirici

VANISH Kosla MULTIPOWER Deterjan Güçlendirici

Talimatlar

  1. 2 ml Vanish sıvıyı doğrudan lekeye dökün ve nazikçe yedirin.
  2. Ürünü leke ile en fazla 10 dakikalığına temas halinde bırakın.
  3. Ön işlemden sonra derinlemesine yıkayın veya durulayın.
  4. Önemli: Her zaman Vanish ambalajının üzerindeki talimatlara uyun. Temizlikten önce kıyafetteki etiketi okuyun. Emin değilseniz, eşyanın dikkat çekmeyen küçük bir yerinde önce test edin.

İpuçları

Bolca kırışıklık: Keten, kırışma ve buruşma özelliği ile bilinir, bu nedenle eşyalarınızın harika görünümlerini korumak için onları ütüleyin. Onları katlamak ve bir gardıroba asmak da buruşmalarını önleyecektir.

Genel Tavsiyeler

  • Ürün kullanımı ve tavsiyesi için lütfen ambalaja bakın.
  • ÇOCUKLARDAN VE HAYVANLARDAN UZAK TUTUN.
  • Ürünü sadece orijinal ambalajında ​​saklayınız ve daima kapağı kapatınız.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın.
  • Ürünü lekeye doğrudan uyguladığınızda, renklerin dayanıklılığını kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol edin.
  • En iyi sonuçlar için işlemin bazı kısımlarını tekrarlamak gerekebilir.